Apartament i ri 2+1 Bulevardi Gjergj Fishta Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 13/10/2019 09:30

107,500 Euro

  • Apartament i ri 2+1 Bulevardi Gjergj Fishta
  • Apartament i ri 2+1 Bulevardi Gjergj Fishta
  • Apartament i ri 2+1 Bulevardi Gjergj Fishta

New apartment 2 + 1 Gjergj Fishta Boulevard

Two bedroom apartment for sale in Gjergj Fishta Blvd near Vasil Shanto School. The apartment in question has very regular cubicles, rooms are distributed by the corridor and all areas with balcony access. The apartment is paved with tiles, double glazed plastic doors and windows equipped with electric shutters. Toilet with windows, Spanish toilet Brunes with groups Grohe. The height of the building is 3.1 m. Aprtamente is a new non-resident with a certificate of ownership.


Pagesa 107,500 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 98.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania
Lexime 520

Shitet apartament 2+1 te Blv Gjergj Fishta prane UET. Apartaramenti ne fjale ka kubature te shume te regullt , dhomat shperndahen nga koridori dhe te gjitha ambjentet me dalje ne ballkon. Apartamenti eshte i shtruar me pllake, dyert dhe dritaret plastike dopioxham te pajisura me grila elektrike. Tualeti me dritare, hidrosanitare Brunes spanjolle me grupet Grohe. Vecoria e objektit eshte dhe lartesia 3.1 m. Aprtamente eshte i ri i pa banuar me pare me certifikate pronesie.