Apartament panoramik ne shitje, 3+1, tek Stadiumi Dinamo, 135 m2 + 135 terrace Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 19/09/2019 17:16

300,000 Euro

  • Apartament panoramik ne shitje, 3+1, tek Stadiumi Dinamo, 135 m2 + 135 terrace
  • Apartament panoramik ne shitje, 3+1, tek Stadiumi Dinamo, 135 m2 + 135 terrace
  • Apartament panoramik ne shitje, 3+1, tek Stadiumi Dinamo, 135 m2 + 135 terrace

Two bedroom apartment for sale near Kodra e Diellit, 116.000 Euro

White Trend Street, 50 m from Kodra e Diellit Residence,
Sell Apartment 2 + 1, 106 m2, 2nd floor with elevator. Living Room, 2 Bedrooms, 2 Bathrooms, 1 Balcony, Furnished. Quiet environment. Price 116.000 Euro, negotiable. With Mortgages.
Tel. 069 77 63 141 - Albaprona


Pagesa 300,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 135.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania
Lexime 8722

Shitet Apartament panoramik tek Stadiumi Dinamo, afer lokal Ujvara. Apartamenti eshte 3+1 dhe perbehet nga:
Sallon ndenje, 3 Dhoma gjumi, 2 Tualete, me siperfaqe 135 m2 dhe 135 m2 terrace e shfrytezueshme. Kati i 3 dhe i fundit.
Te dy tualetet jane me dritare.

Apartamenti eshte totalisht i ristrukturuar me materiale cilesore dhe te shtrenjta. Me Hipoteke.
Cmimi 300.000 Euro, i diskutueshem.

Tel. - Albaprona