Mundesi Investimi: Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar (Xhamia E Tabakeve) Hipoteke e Rregullt Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 08/07/2020 14:56

Investment Opportunity: For Sale Apartment 2 + 1 Furnished (Tabake Mosque) Regular Mortgage

Investment Opportunity: For Sale Apartment 2 + 1 Furnished (Tabake Mosque) Perfect Zone | Conditioner | Sliding Space With Regular Structure And Perfect Lighting | Completed Bedrooms | All Functional Installations

Q2155

Sharing Data:

- 2 bedrooms
- 1 Salon
- 1 toilet
- 1 Corridor
- 1 Kitchen
- 1 Balcony

- Sip Total: 63.4
- Floor: 2
- Floors of the Palace: 5

Characteristics:

• Good Investment Opportunity.
• Very Frequent Area ***
• Fasilitet With Supermarket, Urban, Furre Buke, Farmaci
• Apartment with Natural Lighting All Day
• Good House Structure
• Bedrooms with ample space
• Toilet Equipped With Quality Hydrosanitary Plus It Is Also With Windows
• Pumps and Personal Water Deposits ***
• The area offers Safe Parking on the Road


Price: 74,000 Euros

* Foreclosure (Guarantee with Owner): 1.5 Months

Tel Ose Whatsapp: 0685451010418

02 07 2020


Pagesa 74,000 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 63.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Shyqyri Ishmi, Tirana, Albania
Lexime 88107

Mundesi Investimi: Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar (Xhamia E Tabakeve) Zone Perfekte | Kondicioner | Hapesire E Bolleshme Me Strukture Te Rregullt Dhe Ndricim Perfekt | Dhomat E Gjumit Te Kompletuara | Te Gjitha Instalimet Funksionale

Q2155

Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhome Gjumi
- 1 Sallon
- 1 Tualet
- 1 Korridor
- 1 Kuzhine
- 1 Ballkon

- Sip Totale: 63.4
- Kati: 2
- Katet E Pallatit:5

Karakteristika:

• Mundesi E Mire Investimi.
• Zone Shume E Frekuentuar***
• Fasilitet Me Supermarket, Urban, Furre Buke, Farmaci
• Apartament Me Ndricim Natyral Gjate Gjithe Dites
• Strukture E Mire Shtepie
• Dhomat E Gjumit Me Hapsire Te Bollshme
• Tualeti I Pajisur Me Hidrosanitare Cilesore Plus Eshte Edhe Me Dritare
• Pompe Dhe Depozite Uji Personale***
• Zona Ofron Parkim Te Sigurte Ne Rruge


Cmimi: 74,000 Euro

*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj

Tel Ose Whatsapp:418

02/07/2020