shtepi ne shitje don bosko 

 Online 258 lexues | 12 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 258 lexues | 12 njoftime ne pritje
126,000 Euro

Te Kompleksi Halili Shitet Super-apartament 2+1+2 !!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te kompleksi halili, shitet super-apartament 2+1 ne katin e peste, i pajisur me ashensor dhe i mire-administruar. apartamenti organizohet ne sallon nd... (Premium 16.05.2020)

63,000 Euro

Shitet,apartament 1+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

89,000 Euro

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball ekonomikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat, afer me stadiumin qem... (Premium 31.12.2019)

186,000 Euro

Shitet Duplex 2+1+2 Tek Stadiumi Dinamo.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet duplex 2+1+2 tek stadiumi dinamo. super mundesi investimi. duplex mjaft mire i organizuar i pozicionuar ne katin e 2 dhe te 3 banimi. ap... (Premium 05.03.2020)

55,000 Euro
2+1+Bllk i MADH (Ali Dem) - (Bosh) Hapesire e Madhe dhe e Shfrytezueshme  Apt 2+1+Ballkon ne Ali Dem | Apartamenti Shitet Bosh | Zone me Mundesi Parkimi

2+1+bllk I Madh (ali Dem) - (bosh) Hapesire E Madhe Dhe E Shfrytezueshme

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

apt 2+1+ballkon ne ali dem | apartamenti shitet bosh | zone me mundesi parkimi | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt dhe planimetri te rregullt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham | ballkon me pamje | tualet me hidrosanitare cileso... 15/09/2019 13:47

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

89,000 Euro
Mundesi Perfekte (1+1) INVESTUAR totalisht ( Perballe Ekonomikut/ Iliria- Rr. Elbasanit) Parket, *Porcelanossa Tualeti Mundesi: Shitet Apartament i Sapo Investuar 1+1+Ballkon (71 m2) perball EKONOMIK

Mundesi Perfekte (1+1) Investuar Totalisht ( Perballe Ekonomikut/ Iliria- Rr. Elbasanit) P

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball ekonomikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat, afer me stadiumin qemal stafa, liqenin, iliria/ venecia - pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | shtruar me parket |... 15/09/2019 13:46

56,000 Euro
Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 55 m2 - (rruga e Myslym Shyrit) - Neranxi Shitet Apartament 1+1 me Ballkon (55 m2)|Rr. MYSLYM SHYRI, -NERANXI| teresisht i

Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 55 M2 - (rruga E Myslym Shyrit) - Neranxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 me ballkon (55 m2)|rr. myslym shyri, -neranxi| teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | tarraca e izoluar | 1 kondiconer | strukture e rregullt | dritare dopio xham + grille| q942 te dhenat: -vendndodhje perfe... 15/09/2019 13:46

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

43,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 100 m² 43.000 Euro (Fresku) Siperfaqe totale 100 m2, perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma, 1 banjo,1 ballkon,

Tirane, Shes Apartament 2+1+a+blk Kati 3, 100 M² 43.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Siperfaqe totale 100 m2, perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma, 1 banjo,1 ballkon, kati 3 banimit. punime cilesore, zone e qete, larg pluhurit dhe zhurmes. aktualisht ne faze suvatimi. cmimi: 43.000 euro. ... 15/09/2019 13:25

Mobilimi:Bosh

43,000 Euro

48,000 Euro 2+1 (82 m2) ne Fresk (BOSH) Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor  Shitet 2+1+Ballkon (82 m2) tek Restorant Fresku (Parkim) Pallat i Ri me Ashensor

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | shitet bosh | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | muret e sapo lyer | tualet me hidrosanita... 15/09/2019 13:24

99,000 Euro Okazionnnn shitet apartament 110 m² te autostrada e re, Komuna  e Parisit Shitet apartament 110 m², 2+1, te autostrada e re, Komuna  e Parisi. Apartament

Okazionnnn Shitet Apartament 110 M² Te Autostrada E Re, Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 110 m², 2+1, te autostrada e re, komuna e parisi. apartamenti ndodhet ne kat te 4, dhe rrethohet nga dielli. mund ta blini edhe te mobiluar nese ju intereson. per informacione kontaktoni ne nr e telefonit 0682150616 ose ne whats... 15/09/2019 13:22

66,000 Euro Shitet apartament 2+1 me hipoteke te liqeni! Apartamenti ndodhet ne nje nga zona me te preferuara, tek Liqeni i Thate!
Apart

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke Te Liqeni!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nga zona me te preferuara, tek liqeni i thate! apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim dhe disponon nje sip prej 80m2. i mobiluar me kushte bashkohore dhe mjaft komode.... 15/09/2019 13:16

85,000 Euro Apartament 2+1, Pazari i Ri, 92 m2, 85000 euro Apartamenti eshte i pozicionuar te Pazari i Ri. Informacion mbi apartamentin:

Apartament 2+1, Pazari I Ri, 92 M2, 85000 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar te pazari i ri. informacion mbi apartamentin: • kati 3 • siperfaqja e apartamentit : 92 m2 • orientimi lindje • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon: • salloni ndenjes • a... 15/09/2019 13:15

88,000 Euro Shitet, Apartament 3+1 Liqeni I Thate, Tirane. Apartamenti ndodhet ne zonen e Liqenit te Thate Informacion mbi apartamentin:

Shitet, Apartament 3+1 Liqeni I Thate, Tirane.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... 15/09/2019 13:13

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te 2019, Me Cmim Okazion.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane spitalit "nene tereza" ne nje ndertim te vitit 2019, shitet apartament 1+1, me cmim okazional. ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkoh... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

98,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

56,000 Euro

Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 55 M2 - (rruga E Myslym Shyrit) - Neranxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 me ballkon (55 m2)|rr. myslym shyri, -neranxi| teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | tarraca e izoluar | 1 kondiconer ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

63,000 Euro Shitet,Apartament 1+1,Future Home Residence Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘Future Home Residence.E po

Shitet,apartament 1+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “teodor keko”, kompleksi ka nje distance shume te shkurter nga pikat kryesore te qytetit. informacio... 15/09/2019 13:08

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

65,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tirane Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Komunes se Parisit, tek Kompleksi Kik

Shitet, Apartament 1+1, Komuna E Parisit, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit, tek kompleksi kika 2. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 1 banim • siperfaqa e apartamentit: 65 m2 • orientim jug-perendim • me çertifikate pronesie.apartame... 15/09/2019 13:08

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

65,000 Euro Apartament per shitje ne Astir. Shitet apartament 2+1+2 tualete + 2 ballkone + 1 garderobe tek Unaza e Re. Apart

Apartament Per Shitje Ne Astir.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1+2 tualete + 2 ballkone + 1 garderobe tek unaza e re. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 8 katesh. ky apartament ka hapsira te bollshme dhe eshte totalisht i mobiluar. apartamenti disponon kontrate porosie.... 15/09/2019 13:07

46,200 Euro apartament shitet 1+1 e re pa perdorur me hipotek,jo agjensi

Apartament Shitet 1+1

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.81 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

E re pa perdorur me hipotek,jo agjensi... 15/09/2019 12:59

Mobilimi:Bosh

46,200 Euro

65,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 ,YZBERISHT Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106.8m i cili ndodhet ne katin e 7 te nje komp

Shitet Apartament 2+1 ,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106.8m i cili ndodhet ne katin e 7 te nje kompleksi te ri me punime cilesore,orientim perendim ,apartamenti shitet i mobiluar,me hipoteke... 15/09/2019 12:58

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

86,000 Euro Apartament 2+1ne shitje te Fusha e Aviacionit Apartament 2+1me vendodhje te Fusha e Aviacionit .Apartament organizohet ne Sall

Apartament 2+1ne Shitje Te Fusha E Aviacionit

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 2+1me vendodhje te fusha e aviacionit .apartament organizohet ne sallon dhom gatimi 2 dhoma gjumi banje me dritare .koridore 2 ballkone . apartament ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallati te ri me 2 ashensore. shitet fulle i mobiluar.... 15/09/2019 12:56

57,000 Euro Shitet 2+1+Bllk (78 m2) tek Qytet Studenti ne Pallat te Ri me Ashensor | PARKET  Shitet Apartament 2+1+Ballkon (78 m2) tek Qytet Studenti ne Pallat te Ri me Ashe

Shitet 2+1+bllk (78 M2) Tek Qytet Studenti Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1+ballkon (78 m2) tek qytet studenti ne pallat te ri me ashensor dhe punime cilesore | shtruar me parket | hapesire e shfrytezueshme me ndricim perfekt | dritare dopio xham + grila | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | mu... 15/09/2019 12:55

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

39,000 Euro Apt i Ri 1+1+Bllk (60m2) tek Komp. Molla (Astir) Ashensor | Mobilim Cilesor | Pallat i Ri Shitet Apartament i Ri 1+1+Ballkon (60 m2) tek Kompleksi Molla (Astir) Pallat me

Apt I Ri 1+1+bllk (60m2) Tek Komp. Molla (astir) Ashensor | Mobilim Cilesor | Pallat I Ri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament i ri 1+1+ballkon (60 m2) tek kompleksi molla (astir) pallat me ndertime cilesore dhe ashensor | mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesore | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt | ndricim perfekt | pamje panoramike | dri... 15/09/2019 12:50

40,000 Euro Shitet Apartament luksi 1+1,40.000 Eur (Kompleksi Lura 3,Gjiri i Lalzit) Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 tek Kompleksi Rezidencial Lura 3, Gjiri

Shitet Apartament Luksi 1+1,40.000 Eur (kompleksi Lura 3,gjiri I Lalzit)

Gjiri i Lalzit | Durres (3.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 tek kompleksi rezidencial lura 3, gjiri i lalzit. e pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon ndenie +ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. fshati turistik... 15/09/2019 12:19

Mobilimi:Bosh

40,000 Euro

75,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Te Vila L

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti disponon kubature te rregullte katrore me hapsire te bollshme lehtesishte e mobiluar apartamenti ka pamje nga rruga kryesore.apartamenti ... (Premium 15.10.2019)

55,000 Euro

1+1+ballkon (70 M2) Tek Eleonora (kodra E Diellit) Pallat I Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Kodra e Diellit | Tirane (2.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon, i madh (70 m2) tek eleonora (kodra e diellit) zone e preferuar | pallat i ri | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar ... (Premium 18.12.2019)

57,000 Euro

Shitet apartament 2+1+ballkon (78 m2) tek qytet studenti ne pallat te ri me ashensor dhe punime cilesore | shtruar me parket | hapesire e shfrytezuesh... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

53,000 Euro

1+1+ballkon Me Hipoteke Te Rregullt (fush. E Aviacionit) Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim Modern

Tjeter zone | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon (59 m2) me hipoteke te rregullt, tek fusha e aviacionit (mundesi parkimi) | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dh... (Premium 31.12.2019)

107,000 Euro Shitet Apt 2+1+2WC (145m2) Super Hapesire e Shfrytezueshme (Rr. e Dibres) Pallati i Ri  me Super Pamje Shitet Apartament 2 + 1 (145m2) tek Medreseja (Rr. e Dibres) ne Pallat te Ri me

Shitet Apt 2+1+2wc (145m2) Super Hapesire E Shfrytezueshme (rr. E Dibres) Pallati I Ri Me

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2 + 1 (145m2) tek medreseja (rr. e dibres) ne pallat te ri me ashensor dhe survejim kamerash | hapesire gjigande dhe e shfrytezueshme | planimetri e rregullt | ndricim perfekt | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hi... 15/09/2019 12:16

Mobilimi:Bosh

107,000 Euro

55,000 Euro 1+1+Ballkon (70 m2) tek Eleonora (Kodra e Diellit) Pallat i RI | Mobilim Cilesor | Kondicioner Shitet Apartament 1+1+Ballkon, i Madh (70 m2) tek Eleonora (Kodra e Diellit) Zon

1+1+ballkon (70 M2) Tek Eleonora (kodra E Diellit) Pallat I Ri | Mobilim Cilesor | Kondici

Kodra e Diellit | Tirane (2.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon, i madh (70 m2) tek eleonora (kodra e diellit) zone e preferuar | pallat i ri | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | planimetri e rregullt | dritare dopio... 15/09/2019 12:16

76,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Unazes se Re, prane Bar Unikut.Inform

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re, prane bar unikut.informacion mbi apartamentin: • kati 1 • siperfaqe ndertimi : 102 m2 apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhomat e gjumit •2 tualete.me ... 15/09/2019 12:14

150,000 Euro Tek Komuna e Parisit, Shitet Apartament 2+1, Super I Investuar .  Tek Komuna e Parisit, shitet apartament 2+1 super i investuar dhe me organizim

Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1, Super I Investuar .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

tek komuna e parisit, shitet apartament 2+1 super i investuar dhe me organizim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri, teper te mirembajtur dhe te sapo restaurar. organizimi i tij eshte teper i rregullt dhe me orientin mjaft ... 15/09/2019 12:07

300,000 Euro

Shitet apartament panoramik tek stadiumi dinamo, afer lokal ujvara. apartamenti eshte 3+1 dhe perbehet nga: sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete,... (Premium 07.08.2020)

65,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra) Bedri Stafa-Future Home Real Estate
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106.8m i cili ndodhet ne katin e 7 te nje kompleksi te ri me punime cilesore,orientim perendim ,apartamenti shitet... (Premium 02.10.2019)

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

125,000 Euro

Apartamenti ka nje siperfaqe 114m2, te organizuar ne nje ambient ndenjeje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe korridor te madh. ... (Premium 22.09.2019)

48,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | shitet bosh | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare... (Premium 31.12.2019)

74,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te shkolla "kushtrimi i lirise". informacion mbi apartamentin: • kati 3 • siperfaqja e apart... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

74,000 Euro

107,000 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (145m2) tek medreseja (rr. e dibres) ne pallat te ri me ashensor dhe survejim kamerash | hapesire gjigande dhe e shfrytezueshm... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

107,000 Euro

108,000 Euro OKAZON TE KOMUNA E PARISIT APARTAMENT NE SHITJE 3+1 SHITET AP 3+1, ME CMIM REFERENCE, ME SIPER TOTALE125M2, DHE 117M2 NETO. 
NDODHU

Okazon Te Komuna E Parisit Apartament Ne Shitje 3+1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet ap 3+1, me cmim reference, me siper totale125m2, dhe 117m2 neto. ndodhur ne katin e 2 banim, palalt me ashensor (2). me hipoteke ... 15/09/2019 11:55

105,000 Euro APARTAMENT 2+1 NE SHITJE PRANE GJIMNAZIT PARTIZANI Shitet Apartamenti 2+1 me sperfaqe te brendshme neto 100 m2 prane Gjimnazit Part

Apartament 2+1 Ne Shitje Prane Gjimnazit Partizani

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartamenti 2+1 me sperfaqe te brendshme neto 100 m2 prane gjimnazit partizani ne tirane i cili ndodhet ne nje pallat te ri ne katin e 6 te, ne nje zone te qete dhe me te gjitha fasilitetet nevojshme. apartamenti organizohet nga nje sallon i b... 15/09/2019 11:52

65,000 Euro Apartament 2+1 + 2BKL ne shitje , Astiri, Tirane. Shitet apartament me siperfaqe 90 m2, ne katin 3 te nderteses ne zonen e Astirit

Apartament 2+1 + 2bkl Ne Shitje , Astiri, Tirane.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament me siperfaqe 90 m2, ne katin 3 te nderteses ne zonen e astirit, ne bllokun e dyte te pallateve nga rruga kryesore, prane bar artistit. organizohet ne sallon+ kuzhine, 2 dhoma gjumi secila me ballkon, kend i vecante lavanderie dhe 1 ... 15/09/2019 11:50

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim