Okazion 146m2 Ap / 89.900 Eur Te Vollga, Durres Durres

Okazion / Shitet apartment, me punime cilesore, ashensor, uje, energji, 24h, i perbere nga 3 dhoma gjumi, soxhorno e bollshme, dy banjo, verande me hapesire dhe pamje te mrekullueshme nga Vila Zog, ne katin e fundit te nje pallati te ndertuar 5 vitet e fundit, nga Teuta Konstruksion. Cmimi pak i diskutueshem.

Njoftime te Ngjashme