VILE MODERNE PER SHITJE TE KOMPLEKSI LURA 2 ! Durres

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 10:41

350,000 Euro

  • VILE MODERNE PER SHITJE TE KOMPLEKSI LURA 2 !
  • VILE MODERNE PER SHITJE TE KOMPLEKSI LURA 2 !
  • VILE MODERNE PER SHITJE TE KOMPLEKSI LURA 2 !
  • VILE MODERNE PER SHITJE TE KOMPLEKSI LURA 2 !

MODERN VILLAGE FOR SALE TO LURA 2 COMPLEX!

The villa is located in one of the quality complexes and in the prestigious area of Lalzi Bay like the Lura Building 2. Two-story villa is organized on the ground floor with total surface of 96.5 m2 divided in the waiting lounge, kitchenette, toilet and a veranda of 15.1 m2. On the first floor of the residence it is arranged in a large matrimonial room (where two rooms have been joined), a children's room, a toilet and a veranda. The villa is furnished by well-known architect and has a unique style that is matched with that of the summer style. Its total area is 193.2 m2 of construction, 235.4 m2 courtyard area and 331.95 m2 plot area. With an investment that is cured up to the details with the facilities and equipment from the modern and modern. It is furnished and is beautiful enough to enjoy holiday days in this prestigious complex, specially designed for beachfront guests.


Pagesa 350,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 5+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 193.00
Kati 3
Qyteti - Zona Durres - Gjiri i Lalzit
Adresa Rruga Gjiri i Lalzit, Durres, Albania
Lexime 249

Vila ndodhet ne nje nga komplekset me cilesi dhe ne zonen me prestigjoze te Gjirit te Lalzit si ajo e Ndertimit Lura 2. Vila dykateshe eshte e organizuar ne katin perdhe me siperfaqje 96.5 m2 totale e ndare ne sallon pritje, kuzhine gatimi, dhoma e miqve nje tualet dhe nje verande prej 15.1 m2. Ne katin e pare banim ajo organizohet ne nje dhome te madhe matrimoniale (ku jane bashkuar dy dhoma) , dhoma e femijeve , nje tualet dhe veranda. Vila eshte e arreduar nga arkitekt te mirenjohur dhe ka nje stil unik te saj duke u pershtatur me ate te stilit veror. Siperfaqja totale e saj eshte 193.2 m2 ndertim , siperfaqje oborri 235.4 m2 dhe siperfaqja e truallit 331.95 m2 . Me nje investim i cili eshte i kuruar deri ne detaje me facilitete e pajisje nga me cilesoret dhe moderne . Shitet e mobiluar dhe eshte mjaft e bukur per te shijuar ditet e pushimit ne kete kompleks prestigjoz i ndertuar enkas per klientet buze detit.

Njoftime te Ngjashme