SHITEN APARTAMENT 1+1 TEK REZ.GASSER PRANE SHKEMBIT TE KAVAJES, GOLEM Kavaje

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 10:38

29,000 Euro

  • SHITEN APARTAMENT 1+1 TEK REZ.GASSER PRANE SHKEMBIT TE KAVAJES, GOLEM
  • SHITEN APARTAMENT 1+1 TEK REZ.GASSER PRANE SHKEMBIT TE KAVAJES, GOLEM
  • SHITEN APARTAMENT 1+1 TEK REZ.GASSER PRANE SHKEMBIT TE KAVAJES, GOLEM

SHITEN 1 + 1 APARTMENT FOR REZ.GASSER TO GET THE CAVE, GOLEM

Sell 1 + 1 apartments of Gasser Residence, Close Rock of Kavaja. This complex is 250 m away from the sea shore. The apartment is organized in the ambiance of the day together with the kitchen, 1 bedroom and 2 toilets. This type of apartment is located on the 1st and 3rd floors. For a visit to the property contact us at cel Viber: +355694050025


Pagesa 29,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 99.00
Kati 3
Qyteti - Zona Kavaje - Qender
Adresa Kavaje, Albania
Lexime 267

Shitet 1 + 1 apartamente te Gasser Rezidenca, Afert Shkembi i Kavajes. Ky kompleks eshte 250 m larg nga bregu i detit. Apartamenti eshte i organizuar me ambienti te dites se bashku me kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 2 tualete. Ky lloj Apartamenti pozicionohet ne katin 1,2 dhe te 3 banim. Per nje vizite ne pronen na kontaktoni ne cel / Viber: +

Njoftime te Ngjashme