SHITET APARTAMENT 1+1 NE KOMPLEKSIN TALEA COAST, NE PLAZHIN E TALES. Lezhe

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 10:39

44,000 Euro

  • SHITET APARTAMENT 1+1 NE KOMPLEKSIN TALEA COAST, NE PLAZHIN E TALES.
  • SHITET APARTAMENT 1+1 NE KOMPLEKSIN TALEA COAST, NE PLAZHIN E TALES.
  • SHITET APARTAMENT 1+1 NE KOMPLEKSIN TALEA COAST, NE PLAZHIN E TALES.

SOLD APARTMENT 1 + 1 IN THE TALEA COAST COMPLEX IN THE HOUSE PLACE.

Apartment for sale in Talea Coast Complex, Tale, Lezhe. The apartments varies with a surface of 69.7m2 to 73.9m2. The 2 storey buildings are located in the second line of the complex and are designed with a sea view, these buildings accommodate 4 families, providing comfort for a quiet vacation. These apartments are ideal for families who want to be close to the sea but also have their own green yard. The apartments on the ground floor include: Green garden and parking in the immediate vicinity of the building. The internal organization consists of 1 bedroom, living room + kitchen, 1 bathroom and balcony. For a visit to the property please contact us 069 405 0025


Pagesa 44,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 70.00
Kati 2
Qyteti - Zona Lezhe - Shengjin
Adresa Tale, Albania
Lexime 759

Shitet apartament 1+1 ne Kompleksin Talea Coast,Tale,Lezhe .Apartamentet varjojn me siperfaqe nga 69.7m2 ne 73.9m2. Godinat 2 kateshe ndodhen ne vijen e dyte te kompleksit dhe te projektuara me pamje nga deti , keto godina strehojne 4 familje duke mundesuar komoditetin per pushime te qeta. Keto apartamente jane ideale per familjet te cilat duan te jene prane detit por dhe te kene oborrin e tyre te gjelberuar. Apartamentet ne katet perdhe perfshijne : Oborrin e gjelberuar individual, dhe parkimi ne afersi te objektit.Organizimi i brendshem perbehet nga 1dhome gjumi,ambienti ndenjes+kuzhina,1tualet dhe ballkoni.Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni

Njoftime te Ngjashme