shtepi ne shitje ne durres qytet per vitin 2018  12958 Njoftime

 Online 166 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
60,000 Euro id:93500 - Shitet,Apartament 2+1,Casa Italia

Shitet,apartament 2+1,casa Italia

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, perballe casa italias . apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 banim, me siperfaqe totale 97.7 m2. apartamenti ka orientim shume te mire dhe disponon • ambjent n...

129,500 Euro id:28549 -  Okazion i Rralle: 2+1 Ne Zemer te Bllokut investuar dhe areduar me arkitekt, Mobiluar,+Parkim/ Pamje panoramike

Okazion I Rralle: 2+1 Ne Zemer Te Bllokut Investuar Dhe Areduar Me Arkitekt, Mobiluar,+parkim/ Pamj

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion i rralle: 2+1 pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim dhe aredim me arkitekt, e larte 2.90 m ( e rralle) planimenti fantastike, super ndricim, dhe super qetesi, ambiente te ...

116,000 Euro id:45453 - Shitet Apartament 2+1, Okazion per vetem 860 Euro/M2,Tek Rezidenca Alba!

Shitet Apartament 2+1, Okazion Per Vetem 860 Euro/m2,tek Rezidenca Alba!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Te rezidenca alba ndertim ky i firmes prestigjioze edilal shitet apartamente me cmime 860 euro m2. apartamenti, ka siperfaqe prej 135 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon bashke me ambjentin e gatimit, 2 dho...

Mobilimi:Bosh

116,000 Euro

5,000,000 Leke id:91543 - Shiten apartamete 1+1 mbrapa cassa italias (te hipotekuar)

Shiten Apartamete 1+1 Mbrapa Cassa Italias (te Hipotekuar)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shiten apartamente te shumllojshme pas cassa italias garsoniere 1+1,2+1(te modifikuar, 2+1 , 3+1 te hapsirave te ndryshme duke filluar nga 49 m2 - 120 m2 apartamentet ndodhen ne nje kompleks mjaft mire t...

Mobilimi:Bosh

5,000,000 Leke

75,000 Euro SHITET Apartament 2+1  SHITET Apartament 2+1 
Zona: "Yzberisht"
Me një sipërfaqe totale p

Shitet Apartament 2+1

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
123.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (10:53): Shitet apartament 2+1 zona: "yzberisht" me një sipërfaqe totale prej 123 m². sipërfaqe e brendshme prej 112 m². apartamenti ndodhet në katin e ii-të banim . përbëhet nga një sallon i madh ndjenje/gatimi së bashku,2 dhoma gjumi, bal...

54,000 Euro Tirane, shes Apartament 2+1+BLK Kati 2, 107.1 m² 54000 Euro Fresku) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne katin

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 107.1 M² 54000 Euro Fresku)

Fresku/Linze | Tirane (6.13 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (10:42): Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e freskut. apartamenti ndodhet ne katin 1 banim, i 2 teknik, ne nje pallat te ri me ashensor, me siperfaqe apartamenti neto/bruto 96.4/107.1 m2, me siperfaqe verande 11.2 m2, me dokumentacion te rregullt hipot...

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

78,390 Euro Apartament ne shitje ne kombinat Apartamenti organizohet ne 2+1, me siperfaqe totale 120.6 m2.
Ndodhet ne katin

Apartament Ne Shitje Ne Kombinat

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.03.2019 (10:34): Apartamenti organizohet ne 2+1, me siperfaqe totale 120.6 m2. ndodhet ne katin e 5-te. disponon kontrate pronesie....

Mobilimi:Bosh

78,390 Euro

75,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 72 m² 75.000 Euro (Rruga Fortuzi) Shitet apartament 1+1 tek "Rruga Fortuzi". Apartamenti ndodhet në kat

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 2, 72 M² 75.000 Euro (rruga Fortuzi)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.69 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (10:34): Shitet apartament 1+1 tek "rruga fortuzi". apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri. apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 72 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1dhomë gjumi, 1 tualet dhe ...

85,000 Euro Shitet | Apartament 2+1,98 m2, 85.000 euro tek Kodra e Diellit!  Shitet | Apartament 2+1,98 m2, 85.000 euro tek Kodra e Diellit! Apartamenti ndod

Shitet | Apartament 2+1,98 M2, 85.000 Euro Tek Kodra E Diellit!

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (10:31): Shitet | apartament 2+1,98 m2, 85.000 euro tek kodra e diellit! apartamenti ndodhet ne pallat te ri , ne katin e 3 me ashensor shume tek rezidenca kodra e diellit. eshte i organizuar ne 1 soxhorno + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet. ndo...

55,000 Euro Shitet | Apartament 2+1, 72.9 m2, 55000 euro tek Oxhaku! Shitet | Apartament 2+1, 72.9 m2, 55000 euro tek Oxhaku! 
Apartamenti eshte me

Shitet | Apartament 2+1, 72.9 M2, 55000 Euro Tek Oxhaku!

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.03.2019 (10:31): Shitet | apartament 2+1, 72.9 m2, 55000 euro tek oxhaku! apartamenti eshte me hipoteke. ndodhet ne pallat ekzistues, ne katin e 1. shitet pjeserisht i mobiluar. apartamenti eshte i organizuar ne 1 soxhorno , 2 dhoma gjumi, dhe 1 tualet....

108,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOPSHTI ZOLOGJIK Shitet 2+1 me Sip totale 103 m2 ne nje  ndertese te re,ngjitur me Kopshtin zolog

Shitet Apartament 2+1 Tek Kopshti Zologjik

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (10:30): Shitet 2+1 me sip totale 103 m2 ne nje ndertese te re,ngjitur me kopshtin zologjik ne tirane ndodhen ne katin e 3-te. organizohet: dhoma e ndenjes dhe kuzhine me dritare dhe dere me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit ku te dyja kane dalje me ballk...

Mobilimi:Bosh

108,000 Euro

450,000 Euro SHITET NDERTESE 4 KATESHE + TRUALL NE RRUGEN JASHAR EREBARA PRANE BULEVARDIT TE RI Shitet Ndertese 4 kate me nje siperfaqe ndertimi prej 776 m2 dhe 343.4 m2 truall

Shitet Ndertese 4 Kateshe + Truall Ne Rrugen Jashar Erebara Prane Bulevardit Te Ri

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.71 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
776.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.03.2019 (10:29): Shitet ndertese 4 kate me nje siperfaqe ndertimi prej 776 m2 dhe 343.4 m2 truall ne rrugen jashar erebara prane bulevardit te ri.ndertesa eshte e ndare ne 4 kate ,ku ne katin e pare ka 3 dyqane dhe 3 katet tjera jane ambjente biznesi dhe apartamente....

Mobilimi:Bosh

450,000 Euro

98,700 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TEK 21 DHJETORI. Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 100m2, ne nje zone lehtesisht te aksesueshme

Shitet Apartament 2+1 Tek 21 Dhjetori.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (10:29): Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100m2, ne nje zone lehtesisht te aksesueshme dhe te plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese komode. apartamenti eshte i ndare ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje tualet dhe nje ballkon. ndod...

115,000 Euro id:100904 - Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Kika 2, Tirane

Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Kika 2, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit, tek kompleksi kika 2. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 6 banim • siperfaqa e apartamentit: 96 m2 • orientim jug-perend...

Mobilimi:Bosh

115,000 Euro

163,000 Euro id:109425 - Tek Rruga Dibres Ne Kompleksin Halili Shitet Super Apartament 3+1

Tek Rruga Dibres Ne Kompleksin Halili Shitet Super Apartament 3+1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
164.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Tek rruga dibres ne kompleksin halili shitet super apartament 3+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri shume cilesor me 2 ashensor. apartamenti esht i organizuar si me poshte : 1 sallon ndenje + kuzhine,1dhom matr...

59,500 Euro id:80344 - Okazion 1+1 (63m2)- 100% i ri tek Kristali(Big market)- pallat i ri/mobilim Nga BRUNES

Okazion 1+1 (63m2)- 100% I Ri Tek Kristali(big Market)- Pallat I Ri/mobilim Nga Brunes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.05 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion 1+1 per investim 63m2 100% i rikonstruktuar ( perball kristalit, tek big marketi) dhe i mobiluar nga brunes luksi, me veshje dhe izolime kapot te brendshme, pallat i ri me ashensor/ parket cilesor/ vetr...

90,000 Euro id:56287 - Super okazion per investim: 2+1 (Ish Eksp. Perball Bllokut) Pallat i ri, Gjith diten Diell, Rr. Kryesore, Parket

Super Okazion Per Investim: 2+1 (ish Eksp. Perball Bllokut) Pallat I Ri, Gjith Diten Diell, Rr. Krye

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Mundesi fantastike investimi: shitet apt 2 + 1 (83 m2) midis myslym shyrit dhe bllokut (ish ekspozita) lokacion perfekt, me te gjithe dokumentacionin e rregullt | dysheme me parket super cilesor + kondicioner |...

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

99,800 Euro SHITET SHTEPI PRIVATE NE ALLIAS Shitet Shtepi Private ne zonen e Alliasit ne rrugen Njazi Meka. Zona eshte e plo

Shitet Shtepi Private Ne Allias

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (2.35 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.03.2019 (10:28): Shitet shtepi private ne zonen e alliasit ne rrugen njazi meka. zona eshte e plotesuar me sherbimet dhe facilitetet e duhura. shtepia ka nje siperfaqe ndertimi prej 104m2 dhe nje siperfaqe truall prej 301m2. disponon 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje d...

63,000 Euro Okazion 3+1 Mobiluar Fresk Shitet apartament 3+1+2 ne Fresk , Linze
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te

Okazion 3+1 Mobiluar Fresk

Fresku/Linze | Tirane (3.72 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (10:28): Shitet apartament 3+1+2 ne fresk , linze apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te banimit,totali i kateve 8, ne nje godine cilesore te ndertuar vitet e fundit. apartamenti ka siperfaqe totale 150 m2 , organizohet ne dy dhoma gjumi, zona e pritjes, 2...

68,000 Euro SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE SHKOLLES SE KUQE! Shitet Shtepi private me nje siperfaqe prej 70m2, ne rrugen Haxhi Sina shume pra

Shitet Shtepi Private Prane Shkolles Se Kuqe!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.03.2019 (10:28): Shitet shtepi private me nje siperfaqe prej 70m2, ne rrugen haxhi sina shume prane shkolles se kuqe. zona eshte e plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme. shtepia disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per me shume informacion ju lutem ko...

69,600 Euro Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen 5 Maji, Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen 5 Maji, me siperfaqe totale prej 82 m2, i lokali

Shitet Apartament 2+1 Ne Rrugen 5 Maji,

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (10:27): Shitet apartament 2+1 ne rrugen 5 maji, me siperfaqe totale prej 82 m2, i lokalizuar ne nje nga zonat e mira te tiranes. apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje/ngrenje, nje tualet, korridor, ballkon. apartamenti eshte i mo...

175,000 Euro SHITET VILE NE RRUGEN 5 MAJI. Shitet Vile ne rrugen Ymer Beqiri. Vila eshte e ndare ne dy kate, me nje siperfa

Shitet Vile Ne Rrugen 5 Maji.

Zone Periferike | Tirane (2.43 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
207.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (10:27): Shitet vile ne rrugen ymer beqiri. vila eshte e ndare ne dy kate, me nje siperfaqe totale ndertimi prej 200m2, secili kat nga 100m2. vila ka 6 dhoma gjumi dhe 2 dhoma te brendshme, nje dhome ndenje, dy tualete dhe 1 ballkon. aktualisht kati i pare i ...

118,000 Euro SHITET VILE + 320 M2 TRUALL NE RRUGEN 5 MAJI Shitet shtepi private, ne rrugen Ymer Beqiri. Shtepia ka 2 dhoma gjumi,dhome nde

Shitet Vile + 320 M2 Truall Ne Rrugen 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.43 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.03.2019 (10:27): Shitet shtepi private, ne rrugen ymer beqiri. shtepia ka 2 dhoma gjumi,dhome ndenje,kuzhine,koridor, tualet dhe verande, me nje siperfaqe ndertimi prej 130m2 dhe siperfaqe trualli prej 320m2, ndodhet buze rruges kryesore. disponon dokumentacion te rr...

53,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 TEK BRRYLI! Shitet apartament 1+1, me siperfaqe totale prej 53 m2, ne zonen e Brrylit, perba

Shitet Apartament 1+1 Tek Brryli!

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (10:27): Shitet apartament 1+1, me siperfaqe totale prej 53 m2, ne zonen e brrylit, perballe me alfa bank, apartamenti disponon nje dhome gjumi, nje dhome ndenje, nje tualet dhe nje koridor. zona eshte lehtesisht e aksesueshme dhe e plotesuar me te gjitha she...

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

185,000 Euro Apartament ne shitje Apartament ne shitje 3+1
Apartamenti organizohet ne 3+1+2, me siperfaqe totale

Apartament Ne Shitje

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.83 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
148.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.03.2019 (10:24): Apartament ne shitje 3+1 apartamenti organizohet ne 3+1+2, me siperfaqe totale 148.13 m2. ndodhet ne katin e 4-te. shitet totalisht i mobiluar. pallati disponon 4 ashensore dhe 2 kate parkimi nen toke. disponon kontrate porosie....

180,000 Euro SHITET APARTAMENT/ AMBIENT BIZNESI TEK SHALLVARET, TIRANË Shitet apartament/ambient biznesi në një nga zonat më të zhvilluara te Tiran

Shitet Apartament/ Ambient Biznesi Tek Shallvaret, TiranË

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.52 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.03.2019 (10:24): Shitet apartament/ambient biznesi në një nga zonat më të zhvilluara te tiranës, tek shallvaret buzë rrugës kryesore. apartamenti është i ndarë në 3 dhoma dhe 1 tualet. jepet për shitje si ambient biznesi me pak rikonstruksione të pjesshm...

75,000 Euro id:89951 - shitet SUPER 2+1 104 m2 kompleksi turdiu

Shitet Super 2+1 104 M2 Kompleksi Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga komplekseve me cilesore te qytetit eprojektuar me standarte te larta ndertimi i pajirsur me sisteme bashkohore,ashensore schindler...

117,000 Euro id:87927 - Okazion apartamente 87m tek ambasada USA

Okazion Apartamente 87m Tek Ambasada Usa

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire,me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe ...

77,000 Euro id:86672 - Mundesi: 2+1+2+Kuzhine+Verande 126m2 Astir 25000€ investim- Hipoteke | Parkim

Mundesi: 2+1+2+kuzhine+verande 126m2 Astir 25000€ Investim- Hipoteke | Parkim

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt i ri 2+1+2 wc (126 m2) ne astir i bere me arkitekt, pallat i ri me ashensor | pjeserish i mobiluar | parket i ri dhe cilesor | sistem audio cilesor dhe ai i ndricimit i avancuar | dritare dopio xham ...

109,000 Euro id:29408 - 2+1+2wc+ Ballkon Mbas shkolles se baletit (Qender) Pallat i ri, Pamje Panoramike

2+1+2wc+ Ballkon Mbas Shkolles Se Baletit (qender) Pallat I Ri, Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apt 2 + 1 (115 m2) tek shkolla e baletit, pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe cdo gje funksionale | ndricim perfekt | kondicioner | dritare dopio xham | shtruar me pllake cilesore | kuzhina esh...

85,000 Euro Shitet apartament 2+1 prane QSUT Shitet apartament 2+1 prane QSUT ne nje nga rezidencat me prestigjoze te zones.

Shitet Apartament 2+1 Prane Qsut

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

26.03.2019 (10:24): Shitet apartament 2+1 prane qsut ne nje nga rezidencat me prestigjoze te zones. apartamenti ka siperfaqe 100 m2, i mire organizuar ne dy dhoma gjumi, dy tualete, kuzhin-ngrenie-ndenje me dalje ne ballkon. ka orientim shume te mire i cili i jep aparta...

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

83,500 Euro Shitet Apartament 2+1 te liqeni i thate! Shitet apartament 2+1 te liqeni i thate me siperfaqe totale 118 m2 dhe siperfaqe

Shitet Apartament 2+1 Te Liqeni I Thate!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.03.2019 (10:24): Shitet apartament 2+1 te liqeni i thate me siperfaqe totale 118 m2 dhe siperfaqe e brençme 108 m2, organizohet nga nje ambjent i bollshem ndenje dy dhoma gjumi dy tualet dhe dy ballkone.apartamenti disponon hipoteke,per me shum info 0672003394....

Mobilimi:Bosh

83,500 Euro

69,000 Euro A[ARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE YZBERISHT Apartament ne shitje 2+1+2 me vendodhje tek Rruga Tre deshmoret, Yzberisht Tiran

A[artament 2+1 Ne Shitje Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

26.03.2019 (10:24): Apartament ne shitje 2+1+2 me vendodhje tek rruga tre deshmoret, yzberisht tirane. apartamenti organizohet ne 2+1+2 , me siperfaqe totale 92.57 m2. ndodhet ne katin e 6-te, ne cmim perfshihen dhe dy garazhde....

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

62,000 Euro Okazion|Shitet Apartament 2+1, 107 m2, 62000 euro, ne Yzberisht me hipoteke! Okazion|Shitet Apartament 2+1, 107 m2, 62000 euro, ne Yzberisht me hipoteke! Apa

Okazion|shitet Apartament 2+1, 107 M2, 62000 Euro, Ne Yzberisht Me Hipoteke!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.03.2019 (10:24): Okazion|shitet apartament 2+1, 107 m2, 62000 euro, ne yzberisht me hipoteke! apartamenti ndodhet ne katin e 4-et ne nje zone mjaft te populluar, ne pallat te ri. shitet pjeserisht i mobiluar. i organizuar ne: 2 dhoma gjumi, 1 korridor shperndares, 1 ...

43,500 Euro id:35268 - Okazion 1+1 (48m2)- 100% i ri tek Kristali(Big market)- pallat i ri/mobilim Nga BRUNES

Okazion 1+1 (48m2)- 100% I Ri Tek Kristali(big Market)- Pallat I Ri/mobilim Nga Brunes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.05 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
48.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion 1+1 per investim 48m2 100% i rikonstruktuar ( perball kristalit, tek big marketi) dhe i mobiluar nga brunes luksi, me veshje dhe izolime kapot te brendshme, pallat i ri me ashensor/ orientimi lindje- ju...

60,000 Euro id:77769 - Shitet 1+1

Shitet 1+1

Don Bosko | Tirane (1.27 Km nga qendra) Twist Bar
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 62m katror ,kati i 5me certifikate pronesie. prane hipotekes . 60.000euro...

54,000 Euro id:93158 - Tirane, shes Apartament 2+1+BLK Kati 2, 107.1 m² 54000 Euro Fresku)

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 107.1 M² 54000 Euro Fresku)

Fresku/Linze | Tirane (6.13 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e freskut. apartamenti ndodhet ne katin 1 banim, i 2 teknik, ne nje pallat te ri me ashensor, me siperfaqe apartamenti neto/bruto 96.4/107.1 m2, me siperfaqe verande 11....

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

79,500 Euro id:30440 - Super 2+1 i madh,Pallat i ri (Rr. Dritan Hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/Me Diell

Super 2+1 I Madh,pallat I Ri (rr. Dritan Hoxha- Afer Zogu Zi)- Planimetri E Rregullt/me Diell

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super 2+1 i madh pallat i ri (rr. dritan hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/me diell/ pamje panoramike/dritare dopio xham/kondicioner/cdo gje funksionale/kuzhine e re/dhoma gjjumi te kompletuara/tualet...

50,000 Euro Shitet 1+1 te ish parku i autobuzave Shitet apartament 1+1 pas qendres Globe, konkretisht te rruga Kongresi i Lushnje

Shitet 1+1 Te Ish Parku I Autobuzave

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.03.2019 (10:24): Shitet apartament 1+1 pas qendres globe, konkretisht te rruga kongresi i lushnjes. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje dhe 1 dhome gjumi. ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues. zona ofron shume facilitete, pasi eshte vetem 2...

76,000 Euro Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 80 m² 76.000 Euro (Tregu Elektrik) Shitet apartament 3+1 te Tregu Elektrik, ne rrugen "Petro Nini Luarasi"

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 3, 80 M² 76.000 Euro (tregu Elektrik)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (10:23): Shitet apartament 3+1 te tregu elektrik, ne rrugen "petro nini luarasi". informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • siperfaqja e apartamentit : 80 m2 • orientimi : lindje • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte pjeserisht i mobi...

74,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 85 m² 74.000 Euro (Ali Demi) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit. Informacion mbi aparta

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 85 M² 74.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.03.2019 (10:22): Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit. informacion mbi apartamentin: • kati 4 banim, 5 teknik • sipërfaqja e apartamentit : 85 m2. apartamenti është bosh dhe disponon: • salloni ndenjes • 2 dhoma gjumi • tualeti • ba...

Mobilimi:Bosh

74,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim