shtepi ne shitje ne durres  19311 Njoftime

 Online 158 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite imobiliare ne lidhje me interesimin tuaj!
75,000 Euro id:81265 - 1+1 Mine Peza mundesi per dupleks

1+1 Mine Peza Mundesi Per Dupleks

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shes 2 apartamente nga 1+1 secili , kati 3+4, mundesi per konvertim me dupleks. 70m2 secili x2= 140m2. cmimi 150,000 euro per te dyja. ashensor, hipoteke... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

181,000 Euro id:98325 - Prane 21 Dhjetorit Shitet Apartament Fantastik 3+1+2, Tersisht I Mobiluar!!

Prane 21 Dhjetorit Shitet Apartament Fantastik 3+1+2, Tersisht I Mobiluar!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.70 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
180.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Prane 21 dhjetorit shitet apartament fantastik 3+1+2, tersisht i mobiluar!! mundesi ideale per nje jetese cilesore, te qete dhe komoditet maksimal.ky apartament ndodhet ne katin e 2 te nje ndertimi te ri, me dy... Lexo detajet..

72,000 Euro id:93500 - Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane bar oslos. ndodhet ne katin e 8 banim dhe ka siperfaqe totale prej 102 m2. apartamenti ka nje orientim shume te mire lindje dhe disponon dokumentaci... Lexo detajet..

56,000 Euro id:28549 - Shitet 2+1 (102 m2) tek Fresku (Rr. e Teleferikut) ne Pallat te RI/ Ashensor, ne Gjendje Super

Shitet 2+1 (102 M2) Tek Fresku (rr. E Teleferikut) Ne Pallat Te Ri/ Ashensor, Ne Gjendje Super

Fresku/Linze | Tirane (0.21 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apt 2 + 1 (102 m2) tek fresku (rr. e teleferikut) ne pallat te ri me ashensor | dokumentacion i rregullt | strukture shume e mire | apartament ne gjendje shume te mire | ndricim shume i mire natyral | pa... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

5,000,000 Leke id:91543 - Shiten apartamete 1+1 mbrapa cassa italias (te hipotekuar)

Shiten Apartamete 1+1 Mbrapa Cassa Italias (te Hipotekuar)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shiten apartamente te shumllojshme pas cassa italias garsoniere 1+1,2+1(te modifikuar, 2+1 , 3+1 te hapsirave te ndryshme duke filluar nga 49 m2 - 120 m2 apartamentet ndodhen ne nje kompleks mjaft mire t... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

5,000,000 Leke

159,000 Euro SHITET 2+1 TE LIQENI I TIRANES Shitet ap te rruga e Kosovareve, ne nje ndertim te ri, vjen me nje cmim oferte n

Shitet 2+1 Te Liqeni I Tiranes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2019 (21:58): Shitet ap te rruga e kosovareve, ne nje ndertim te ri, vjen me nje cmim oferte ndaj atij te tregut, ndertim qe perfundon ne 2020 te nje cilesie te larte ndertimi. per me shume detaje kontakto 0674050140 (prone ... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

159,000 Euro

110,000 Euro Astir, vila L apartament 162m2 3+1+2, 110000 euro. Astir, vila L zona me e kerkuar e momentit jep apartament per shitje 3+1+2, 1100

Astir, Vila L Apartament 162m2 3+1+2, 110000 Euro.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
162.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

23.02.2019 (21:58): Astir, vila l zona me e kerkuar e momentit jep apartament per shitje 3+1+2, 110000 euro. apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 10 katesh te 2017 me ashensor, administrim, dhe me punime cilesore. organ... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

69,000 Euro Shitet 2+1 te Golden Park ne Unaze te Re Shitet apartament te Tirana Golden Park, kompleks me punime cilesore dhe bashkoh

Shitet 2+1 Te Golden Park Ne Unaze Te Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

23.02.2019 (21:58): Shitet apartament te tirana golden park, kompleks me punime cilesore dhe bashkohore, apartamenti ka planimetri te rregullt dhe hapesira te shfrytezueshme ne maksimum.apartamenti ofrohet totalisht i perfunduar m... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

57,000 Euro 2+1 ish fusha Aviacionit, Rr. Beniamin Kruta Shitet 2+1 e Mobiluar prane ish fushes se aviacionit. Strukture e rregullt me or

2+1 Ish Fusha Aviacionit, Rr. Beniamin Kruta

Laprake | Tirane (2.49 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

23.02.2019 (21:58): Shitet 2+1 e mobiluar prane ish fushes se aviacionit. strukture e rregullt me orientim lindje, jug dhe perendim dhe me punime cilesore te bera nga pronari. dhoma e gjumit me sistem kapot dhe tarraca e izoluar. ... Lexo detajet..

55,000 Euro SHITET 1+1 TE TIRANA GOLDEN PARK Shitet ap i mobiluar ne menyre moderne, perballe spitali amerikan 3, zone me per

Shitet 1+1 Te Tirana Golden Park

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.76 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

23.02.2019 (21:58): Shitet ap i mobiluar ne menyre moderne, perballe spitali amerikan 3, zone me perspektive te larte dhe ne zhvillim te shpejte. mund ta vizitoni nga afer apartamentin dhe eshte e sigurte qe do ju pelqej pasi esht... Lexo detajet..

65,000 Euro Shitet 2++Dhome Tharje (80 m2) ne Don Bosko - i Investuar | Pallat i Ri | Mobilim Modern | PARKET italian Shitet 2 + 1 (80 m2) ne Don Bosko tek Shkolla e Katarit i Super Investuar ne Pal

Shitet 2++dhome Tharje (80 M2) Ne Don Bosko - I Investuar | Pallat I Ri | Mobilim Modern |

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

23.02.2019 (21:54): Shitet 2 + 1 (80 m2) ne don bosko tek shkolla e katarit i super investuar ne pallat te ri | mobilim modern| parket super cilesor italian | i padhene me pare me qera dhe i pabanuar fare | 1 wc + 1 dhame tharrje ... Lexo detajet..

117,000 Euro Okazion apartamente 87m tek ambasada USA shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat m

Okazion Apartamente 87m Tek Ambasada Usa

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

23.02.2019 (21:00): Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire,me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe ... Lexo detajet..

275,000 Euro Shitet 2+1 tek Nobis! Shitet Apartament 2+1 te qendra Nobis! Apartamenti ndodhet ne katet e larta bren

Shitet 2+1 Tek Nobis!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

23.02.2019 (19:54): Shitet apartament 2+1 te qendra nobis! apartamenti ndodhet ne katet e larta brenda rezidences. ka nje siperfaqe totale 119 m2 dhe 110 m2 siperfaqe e bredeshme.eshte e organizuar ne nje sallon dhe kuzhine, dy dh... Lexo detajet..

49,000 Euro shitet SUPER 1+1 67m2 te dy rotondot apartamenti disoponon dokumentacion te rregullte hipotekor ndodhet saktesisht te

Shitet Super 1+1 67m2 Te Dy Rotondot

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2019 (19:05): Apartamenti disoponon dokumentacion te rregullte hipotekor ndodhet saktesisht te rrethrrotullimi i dyt te unaza e re ne nje nga pallatet me cilesore te zones.me pamje nga rotondo e dyte.e pershtatshme per nje f... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

71,000 Euro 3 + 1 tek Rr. Bardhyl -Mundesi Perfekte-

3 + 1 Tek Rr. Bardhyl -mundesi Perfekte-

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt 3 + 1 rr. bardhyl - pallat egzistues | bosh ose i mobiluar | planimetri e rregullt dhe ndricim shume i mire natyral | kondicioner | dritare dopio xham | set divanesh | pajisje elektroshtepiake cileso... Lexo detajet..

79,000 Euro 2+1 i Vecant -127 m2 ne zonen e Liqenit (Rr. Peti) | me Mobilim Modern, Cilesor | PARKET

2+1 I Vecant -127 M2 Ne Zonen E Liqenit (rr. Peti) | Me Mobi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet 2+1 i vecant -127 m2 ne zonen e e liqenit, ne fillim te rruges peti | me mobilim modern, cilesor | parket | super verande | 2 kondicionera | pallat i ndertuar ne 2009, ashensor | pajisjet e kompletuara |... Lexo detajet..

87,000 Euro Tek Kopeshti Zologjik, shitet Apartament 1+1, me Mobilim Modern & Pamje Perfekte !

Tek Kopeshti Zologjik, Shitet Apartament 1+1, Me Mobilim Mod

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek kopeshti zologjik, ne rrugen peti, tek kompleksi grek, shitet apartament 1+1, ne katin 3 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti ka strukture shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte: sal... Lexo detajet..

59,000 Euro Shitet | OKAZION Apartment 2+1, 80m2 dhe garazhd 25m2, 59000 euro, tek Tregu Elektrik! PERSHKRIM Shitet | OKAZION Apartment 2+1, 80m2 dhe garazhd 25m2, 59000 euro, tek

Shitet | Okazion Apartment 2+1, 80m2 Dhe Garazhd 25m2, 59000 Euro, Tek Tregu Elektrik!

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.18 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.02.2019 (18:50): Pershkrim shitet | okazion apartment 2+1, 80m2 dhe garazhd 25m2, 59000 euro, tek tregu elektrik! apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon i bollshem + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 korridor shperndares, 1 tualet... Lexo detajet..

130,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK 92 m² 130.000 Euro (Haxhi Hysen Dalliu) Apartamenti ndodhet ne Rrugen Haxhi Dalliu prane Bulevadit Zogu I. Informacion m

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk 92 M² 130.000 Euro (haxhi Hysen Dalliu)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

23.02.2019 (18:50): Apartamenti ndodhet ne rrugen haxhi dalliu prane bulevadit zogu i. informacion mbi apartamentin: • siperfaqe: 92 m2. apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • tual... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

181,500 Euro Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 165 m² 181.500 Euro (Rruga e Kavajes) Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Kavajes. Informacion mbi Apartamentin: Kati i 3

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 3, 165 M² 181.500 Euro (rruga E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
165.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2019 (18:50): Apartamenti ndodhet ne rrugen e kavajes. informacion mbi apartamentin: kati i 3 banim • siperfaqe: 165 m2 • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 3 dhoma e gjumit •2 tualete • me parket • 3 ballk... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

181,500 Euro

85,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 70 m² 85.000 Euro (Rruga e Durresit) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Rrugen e Parisit. Informacion mbi apa

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 3, 70 M² 85.000 Euro (rruga E Durresit)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2019 (18:50): Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e rrugen e parisit. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • siperfaqa e apartamentit 70 m2 • dokumentacioni: me hipoteke • apartamenti disponon: • sallo... Lexo detajet..

84,600 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 99 m² 84.600 Euro (Fusha e Aviacionit) Apartamenti ndodhet ne zonen e Fushes Aviacionit. Informacion mbi apartamentin:

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 6, 99 M² 84.600 Euro (fusha E Aviacionit)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

23.02.2019 (18:50): Apartamenti ndodhet ne zonen e fushes aviacionit. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 2 banim • siperfaqa e apartamentit : 99.57 m2 • organizimi: • salloni ndenjes • 2 dhoma gjumi ... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

84,600 Euro

164,800 Euro Tirane, shes apartament 3+1 Kati 3, 131 m² 164.800 Euro (21 Dhjetori) Apartamenti eshte i pozicionuar ne 21 Dhjetorit. Informacion mbi apartamentin:

Tirane, Shes Apartament 3+1 Kati 3, 131 M² 164.800 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2019 (18:49): Apartamenti eshte i pozicionuar ne 21 dhjetorit. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • siperfaqa e apartamentit 131.84 m2 • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 3 dhoma e gjumi • 2 tualet... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

164,800 Euro

6,000,000 Leke Apartament 2+1 Apartament 2+1, sip 75.77 m2. Vendodhja : lagjia 17, pane lulishtes ne hyrje t

Apartament 2+1

Qender | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

23.02.2019 (18:49): Apartament 2+1, sip 75.77 m2. vendodhja : lagjia 17, pane lulishtes ne hyrje te durresit, durres. shitet e mobiluar... Lexo detajet..

Mobilimi:E Mobiluar

6,000,000 Leke

82,150 Euro SUPER OKAZION,SHITET AP 2+1+G TEK ''UNAZA E RE'' Shitet Apartament 2+1+G ne nje nga komplekset me te kerkuara ne TIRANE tek UNAZA

Super Okazion,shitet Ap 2+1+g Tek ''unaza E Re''

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.02.2019 (18:49): Shitet apartament 2+1+g ne nje nga komplekset me te kerkuara ne tirane tek unaza e re mbrapa karburant kastratit. apartamentet kane nje planimetri dhe orientim shume te mire dhe ndodhet ne fazen e fundit te nd... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

82,150 Euro

74,500 Euro SUPER OKAZION,SHITET AP 2+1+G MBRAPA 'VIZION PLUS' Shitet Apartament 2+1+G ne nje nga komplekset me te kerkuara ne TIRANE mbrapa VI

Super Okazion,shitet Ap 2+1+g Mbrapa 'vizion Plus'

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

23.02.2019 (18:49): Shitet apartament 2+1+g ne nje nga komplekset me te kerkuara ne tirane mbrapa vizion plusit.. apartamentet kane nje planimetri dhe orientim shume te mire dhe ndodhet ne fazen e fundit te ndertimit. kompleksi ... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

74,500 Euro

49,000 Euro shitet SUPER 1+1 67m2 te dy rotondot

Shitet Super 1+1 67m2 Te Dy Rotondot

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti disoponon dokumentacion te rregullte hipotekor ndodhet saktesisht te rrethrrotullimi i dyt te unaza e re ne nje nga pallatet me cilesore te zones.me pamje nga rotondo e dyte.e pershtatshme per nje f... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

117,000 Euro Okazion apartamente 87m tek ambasada USA

Okazion Apartamente 87m Tek Ambasada Usa

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire,me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe ... Lexo detajet..

59,000 Euro Okazion: 1+1 68m2 i kompletuar, mundesi e arte ( Tower Bridge 1) - Rr. E Dibres

Okazion: 1+1 68m2 I Kompletuar, Mundesi E Arte ( Tower Bridge 1) - Rr. E Dibres

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 | 68 m2 | rr. e dibres, prane rajoni te policise nr.4 | i mobiluar | i restauruar | ballkon | ne gjendje shume te mire | parkim | pallat i ri + ashensor te dhenat: -siperfaqja:67.63 m... Lexo detajet..

65,000 Euro Shitet 2++Dhome Tharje (80 m2) ne Don Bosko - i Investuar | Pallat i Ri | Mobilim Modern | PARKET italian

Shitet 2++dhome Tharje (80 M2) Ne Don Bosko - I Investuar | Pallat I Ri | Mobilim Modern |

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2 + 1 (80 m2) ne don bosko tek shkolla e katarit i super investuar ne pallat te ri | mobilim modern| parket super cilesor italian | i padhene me pare me qera dhe i pabanuar fare | 1 wc + 1 dhame tharrje ... Lexo detajet..

72,000 Euro SUPER! SHITET APARTAMENT 2+1 TE MINE PEZA Shitet SUPER apartament 2+1 te Mine Peza me siperfaqje totale 72m2 ku 66m2 jane

Super! Shitet Apartament 2+1 Te Mine Peza

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.91 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

23.02.2019 (18:49): Shitet super apartament 2+1 te mine peza me siperfaqje totale 72m2 ku 66m2 jane per banim. organizohet nga salloni, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. gjendja e apartamentit eshte super e mire... Lexo detajet..

61,250 Euro Shitet,Apartament 2+1,Kompleksi Golden Park Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar, tek Kompleksi Go

Shitet,apartament 2+1,kompleksi Golden Park

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

23.02.2019 (18:49): Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar, tek kompleksi golden park, përballe me spitalin amerikan 3.pallati përbëhet nga dy ashensor.shkallët e perditshme jane me ajrim natyral dhe do... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

61,250 Euro

60,000 Euro OKAZION: Apartament Duplex në Shitje (GOLEM) Shitet shtepi duplex ne zonen e Golemit, kordinatat e sakta: 
41.251667, 19.521

Okazion: Apartament Duplex Në Shitje (golem)

Zone Periferike | Kavaje
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.02.2019 (18:49): Shitet shtepi duplex ne zonen e golemit, kordinatat e sakta: 41.251667, 19.521870 shtepia ka: 1. ngrohje dhe ftohje qendrore 2. vetrata dhe tenda 3. dy banje - banja e dites e rikonstruktuar, banja tjet... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

66,300 Euro Shitet apartament (Okazion!)1+1 eshte i adaptueshme edhe ne 2+1 ne rrugen Besim Alla . Shitet apartament (Okazion!)1+1 eshte i adaptueshme edhe ne 2+1 ne rrugen Besim

Shitet Apartament (okazion!)1+1 Eshte I Adaptueshme Edhe Ne 2+1 Ne Rrugen Besim Alla .

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.81 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

23.02.2019 (17:55): Shitet apartament (okazion!)1+1 eshte i adaptueshme edhe ne 2+1 ne rrugen besim alla ne yzberisht.apartamenti eshte i organizuar me nje siperfaqe 102m2 ,tualet dhe ballkon,jepet edhe i mobiluar sipas kerkesave ... Lexo detajet..

65,500 Euro Mundesi: Shitet 2+1+1(89 m2) ne Porcelan | Apt ne Pallat te Ri me Ashensor | PARKET | Parkim ne Zone

Mundesi: Shitet 2+1+1(89 M2) Ne Porcelan | Apt Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket | Park

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt 2 + 1 + 1 (89 m2) ne porcelan (rr. hysen gjura) - apartamenti eshte ne pallat te ri me ashensor | pjeserisht i mobiluar | dyshemeja eshte me parket cilesor | zona ofron mundesi parkimi | kondicionera... Lexo detajet..

60,000 Euro Shitet 1+1

Shitet 1+1

Don Bosko | Tirane (1.27 Km nga qendra) Twist Bar
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 62m katror ,kati i 5me certifikate pronesie. prane hipotekes . 60.000euro... Lexo detajet..

75,000 Euro 2+1 Bosh** (50 metra te Eleonora) |Orientim Perfekt| Strukture e Rregullt| Pallat i Ri | Ashensor

2+1 Bosh** (50 Metra Te Eleonora) |orientim Perfekt| Strukture E Rregullt| Pallat I Ri | A

Kodra e Diellit | Tirane (1.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet 2 + 1 bosh (50 metra te eleonora) | pallat i ri | ashensor| orientim l-p| strukture e rregullt| | 2 dhoma gjumi | 2 tualete | mure me punime gipsi | hapsire e madhe | ndricim shume i mire natyral | drita... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

43,000 Euro Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne qender te Rrogozhines Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne qender te Rrogozhines . Apartamenti eshte i

Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar Ne Qender Te Rrogozhines

Zone Periferike | Kavaje
2+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.02.2019 (17:51): Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne qender te rrogozhines . apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 ambjent ndenje + gatimi, 1 tualet dhe 1 ballkon . ka nje siperfaqe 71 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 ... Lexo detajet..

67,000 Euro Shitet apartament 2+1+garazhd tek shkolla Mihal Grameno per 67000 euro! Zona ku ndodhet apartamenti eshte e preferuar per te banuar per shkak te afersis

Shitet Apartament 2+1+garazhd Tek Shkolla Mihal Grameno Per 67000 Euro!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.27 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.02.2019 (17:29): Zona ku ndodhet apartamenti eshte e preferuar per te banuar per shkak te afersise me shkollen mihal grameno, shkollen e baletit, tregun elektrik. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ash... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

87,600 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 73 m² 87.600 Euro (21 Dhjetori) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e 21 Dhjetorit, Rruga Frosina Plaku

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 2, 73 M² 87.600 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.02.2019 (16:56): Apartamenti është i pozicionuar në zonën e 21 dhjetorit, rruga frosina plaku. informacion mbi apartamentin: kati i 2 banim • sipërfaqe: 73 m2 apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gati... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

87,600 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim