shtepi ne shitje ne gjermani kiel 

 Online 54 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 54 lexues | 2 njoftime ne pritje
109,000 Euro

Apartament 3+1 Te Kompleksi Vision Plus Vetem 845 Euro/m2

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
129.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Okazion! ne nje nga komplekset e banimit me te kerkuara dhe me cilesore, ne don bosko te kompleksi vision plus shitet nje apartament 3+1. apartamenti ... (Premium 16.05.2020)

63,000 Euro

Shitet,apartament 1+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

114,000 Euro

Ultra cmim okazion per investim 100% i rikonstruktuar, 2 kondicionera | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( myslym shyr- perballe grepi i arte ... (Premium 31.12.2019)

74,500 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Don Bosko Pran Kompleksit Vizion Plus Okazion!!!

Don Bosko | Tirane (0.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne don bosko prane kompleksit vizion plus apartament totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket perkatese dhe shitet... (Premium 05.09.2019)

127,000 Euro
Klering-Shitet apartament 2+1,Luksoz 127.000 Eur(Kompleksi Dinamo) Klering Tek Kompleksi Dinamo shitet apartament 2 dhoma+soxhorno+2 tualete.

Si

Klering-shitet Apartament 2+1,luksoz 127.000 Eur(kompleksi Dinamo)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.60 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Klering tek kompleksi dinamo shitet apartament 2 dhoma+soxhorno+2 tualete. siperfaqe 92 m2. kati 4. pallat i ri qe perfundon per 6 muaj. punime shume cilesore fasade me ventilim,izolim akustik,dritare plastike. cmimi: 127.000 euro. ... 22/08/2019 23:45

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

139,000 Euro
Vlore,shes Apartament 1+1+oborr,200 m²,139.000 Eur(Grean Coast,Palase) Shitet apartament elitar ne zonen me te preferuar te jugut,Kompleksi GREAN COAST

Vlore,shes Apartament 1+1+oborr,200 M²,139.000 Eur(grean Coast,palase)

Uji i ftojte | Vlore (36.21 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament elitar ne zonen me te preferuar te jugut,kompleksi grean coast. apartamenti perbehet nga sallon ndenje + gatim, 1dhome gjumi + verande (oborr). siperfaqe totale 200 m2, nga e cila 75 m2 eshte apartament, 19 m2 parking personal... 22/08/2019 23:44

Mobilimi:Bosh

139,000 Euro

120,000 Euro
Shitet Vile Luksi 150 m2,Rezidenca “Argenta” 120.000 Eur(Vishaj,prane TEG) Shitet vile ne kompleksin “Argenta” i cili eshte nje bashkesi vilash, te org

Shitet Vile Luksi 150 M2,rezidenca “argenta” 120.000 Eur(vishaj,prane Teg)

Zone Periferike | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
370.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet vile ne kompleksin “argenta” i cili eshte nje bashkesi vilash, te organizuara nen nje rrethim modern dhe elegant. ky kompleks i vogel i perbere prej 8 vilash, fushes sportive dhe nje kendi lojrash dhe pozicionhet ne nje koder te bute ne fs... 22/08/2019 23:44

Mobilimi:Bosh

120,000 Euro

35,500 Euro Oferte Sezonale-Shitet Apartament 1+1,35.500 Eur (Lura 3,Gjiri i Lalzit) Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 tek Kompleksi Rezidencial Lura 3, Gjiri

Oferte Sezonale-shitet Apartament 1+1,35.500 Eur (lura 3,gjiri I Lalzit)

Gjiri i Lalzit | Durres (3.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 tek kompleksi rezidencial lura 3, gjiri i lalzit. e pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon ndenie +ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. fshati turistik... 22/08/2019 23:43

Mobilimi:Bosh

35,500 Euro

52,000 Euro Okazion-Durres,shes Apartament panoramik 1+1,Kati 3,62 m²,52.000 Eur(Vala mar Resort) Vala Mar Residence, ofron apartamente te ndryshme, 

me nje shtrirje prej 1 km

Okazion-durres,shes Apartament Panoramik 1+1,kati 3,62 M²,52.000 Eur(vala Mar Resort)

Gjiri i Lalzit | Durres (3.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Vala mar residence, ofron apartamente te ndryshme, me nje shtrirje prej 1 km ne bregdetin e adriatikut ne keto objekte rezidenciale 3-kateshe. shitet apartament cilesor 1+1 ne katin e 3, me siperfaqje 62 m2, me cmim kleringu,i apartament... 22/08/2019 23:43

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

130,000 Euro Tirane, shes Dupleks 2+1+A+2 BLK, Kati 7,139 m² 130.000 Eur (21 Dhjetori) Shitet apartament Dupleks 2+1+2 banjo+2 ballkone me siperfaqe 139 m² ne pallat

Tirane, Shes Dupleks 2+1+a+2 Blk, Kati 7,139 M² 130.000 Eur (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
139.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament dupleks 2+1+2 banjo+2 ballkone me siperfaqe 139 m² ne pallat te ri. ashensor, ngrohje-ftohje qendrore me chiler,fasade e ventiluar,dritare plastike,izolim akustik. kati i 7-8 banimit, orientim fantastik,plot drite. perf... 22/08/2019 23:42

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

121,000 Euro KLERING-Tirane,shes super apartament 2+1,121.000 Eur (SQUARE 21) Apartamenti eshte I pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim n

Klering-tirane,shes Super Apartament 2+1,121.000 Eur (square 21)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidencial square 21. eshte i tipit 2+1 dhe ka nje siperfaqe prej 121 m². kati i 3 banimit, perbehet... 22/08/2019 23:42

Mobilimi:Bosh

121,000 Euro

78,000 Euro KLERING--Tirane,shes apartament 2+1,111 m² 78.000 Euro (UNAZA E RE,Kastrati) Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m

Klering--tirane,shes Apartament 2+1,111 M² 78.000 Euro (unaza E Re,kastrati)

Tjeter zone | Tirane (0.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament ne zonen e unazes se re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. cmimi : 78.000 euro. vendparkim me vlere 10.000 euro extra... 22/08/2019 23:42

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

39,000 Euro Shitet Apt 1+1 (59 m2) i Ri ne Allias (Rr. e Dibres) Parkim | Mobilim i Rinovuar | Kondicioner  Shitet Apartament 1 + 1 i Ri (59 m2) ne Allias (Rr. e Dibres) Zona Ofron Parkim

Shitet Apt 1+1 (59 M2) I Ri Ne Allias (rr. E Dibres) Parkim | Mobilim I Rinovuar | Kondici

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1 + 1 i ri (59 m2) ne allias (rr. e dibres) zona ofron parkim | mobilim i rinovuar | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | kundrabufe druri | shtrua me pllake cilesore | pajisje elektroshtepiake te gjitha te reja |... 22/08/2019 22:55

81,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Rruga E Kosovareve, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen e kosovareve. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 1 banim • siperfaqa e apartamentit: 72 m2 • ... (Premium 14.03.2020)

103,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Prane Hotel Hilton Garden

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek bulevardi gjergj fishta prane hotel hilton garden, shitet apartament 2+1 ne katin 3 te nje pallati te ri 9 katesh i ndertuar ne vitin 2018, i paji... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

98,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

56,000 Euro

Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 55m2 - (rruga E Myslym Shyrit) - Neranxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 me ballkon (55 m2)|rr. myslym shyri, -neranxi| teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | tarraca e izoluar | 1 kondiconer ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

81,000 Euro Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 me Strukture Perfekte!! Ne zonen e Yzberishtit, Shitet nje apartament 2+1 me Strukture Perfekte. Apartam

Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Perfekte!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e yzberishtit, shitet nje apartament 2+1 me strukture perfekte. apartamenti ndodhet ne ketin e 6-te nje kompleksi pallatesh ne nje zone te qete edhe me infrastrukture te rregullt. organizohet ne: sallon ndenje me permasa te bollshme se bashk... 22/08/2019 22:32

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

75,000 Euro Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !! Te Selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mir

Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mireadministruar dhe me pozicionim mjafte te mire. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale me kondicioner dhe parket, 1 dhome g... 22/08/2019 22:12

88,000 Euro Don Bosko, Shitet Super Apartament 2+1+2 per vetem 770 Euro/m2 !!! Prane Viva Market ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 ne Pallat te Ri ne katin

Don Bosko, Shitet Super Apartament 2+1+2 Per Vetem 770 Euro/m2 !!!

Don Bosko | Tirane (1.91 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Prane viva market ne don bosko, shitet apartament 2+1+2 ne pallat te ri ne katin e 4 te nje pallati 7 katesh te vitit (2006) i pajisur me ashensor, shitet per vetem 770 euro / m2. apartamenti ka orientim nga lindja duke ofruar ndiçim natyral. pallat... 22/08/2019 22:02

78,000 Euro TEK RESTORANT FRESKU SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE FANTASTIKE!!! Tek rruga Dajti, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfa

Tek Restorant Fresku Shitet Apartament 3+1+2 Me Pamje Fantastike!!!

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek rruga dajti, prane restorant fresku shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: 1 liv... 22/08/2019 22:02

160,000 Euro SHITET APARTAMENTI 2+1+2 TEK 9 KATESHET! Shitet apartamenti 2+1+2 tek 9 kateshet. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma, 1

Shitet Apartamenti 2+1+2 Tek 9 Kateshet!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Shitet apartamenti 2+1+2 tek 9 kateshet. apartamenti organizohet nga 2 dhoma, 1 dhome ndenje, 1 ambient gatimi, 2 koridore dhe 2 tualete ndodhet ne katin e 12 te nje pallati 17 katesh. apartamenti ka nje orjentim jug lindje. per nje vizite ne prone m... 22/08/2019 21:53

89,000 Euro Te Fiore Di Bosco shitet super apartament 2+1! Shitet super apartament ne nje nga pallatet me cilsore te Fiore Di Bosko. Aparta

Te Fiore Di Bosco Shitet Super Apartament 2+1!

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet super apartament ne nje nga pallatet me cilsore te fiore di bosko. apartamenti eshte ne katin e trete. per nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni.... 22/08/2019 21:53

Mobilimi:Bosh

89,000 Euro

70,000 Euro Shitet apartament 2+1 tek unaza e re, 70 mije euro me gjithe mobilje SHITET APARTAMENT.
➡️2+1+1 banjo+ 2ballkone 
➡️ Vendodhja: tek unaza e

Shitet Apartament 2+1 Tek Unaza E Re, 70 Mije Euro Me Gjithe Mobilje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament. ➡️2+1+1 banjo+ 2ballkone ➡️ vendodhja: tek unaza e re , afer bar artisti , rruga abaz ermenji ➡️kati: 8 i parafundit , pa ashensor ➡️siperfaqja: 127m² ➡️e investuar , me kontrat pronesie , shitet me gjit... 22/08/2019 21:53

62,000 Euro Fiore Di Bosko Shitet Apartament 1+1  Shitet super apartament ne nje nga pallatet me cilsore te Fiore Di Bosko. Aparta

Fiore Di Bosko Shitet Apartament 1+1

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet super apartament ne nje nga pallatet me cilsore te fiore di bosko. apartamenti eshte ne katin e trete. per nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni.... 22/08/2019 21:53

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

60,000 Euro Super Okazion ne Astir me Hipotek! Shitet apartamenti 2+1 ne Astir. Ndodhet ne katin e 2 dhe eshte me hipoteke. Per

Super Okazion Ne Astir Me Hipotek!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartamenti 2+1 ne astir. ndodhet ne katin e 2 dhe eshte me hipoteke. per nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni... 22/08/2019 21:53

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

55,000 Euro

Shitet Super 2+1 E Mobiluar 55000

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga ndertimeve me te mira te zones pallat i ndertuar prej 4 vitesh me pun... (Premium 15.10.2019)

57,000 Euro

Shitet apt 2+1+ballkon, i madh (95 m2) ne yzberisht (eco market) pallat i ri me ashensor, ndertime cilesor dhe kamera | mobilim cilesor | hapesire e m... (Premium 18.12.2019)

85,000 Euro

Mundesi: 3+1+bllk, Gjigand (110 M2)ne Vasil Shanto (mnd. Parkimi) Ndertime Cilesore | Pllake & Parke

Vasil Shanto | Tirane (0.63 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Mundesi: shitet apt gjigand 3+1+ballkon (110 m2) ne vasil shanto (rr. irfan tomini - st. i fundit i tiranes se re) zone me mundesi parkimi | ndertime ... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

68,000 Euro

Okazion, mundesi investimi: 1+1+ballkon (perballe kika 1, kom. e parisit) i rikonstruktuar, i pabanuar me pare | pallat i ri me ashensor | parket | i ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

33,000 Euro OKAZION URGJENTISHT SHITET APARTAMENTI 58m2 . NE KAT TE 2 . ME ORIENTIM NGA LINDJA. I MOBILUAR .PRAN

Okazion Urgjentisht

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartamenti 58m2 . ne kat te 2 . me orientim nga lindja. i mobiluar .prane grand blue fafa. ish kompleksi xixa. 2 min nga bregu detit kontakt . d.arber13@yahoo.com 0 6 9 4 7 0 1 0 1 1 cmimi diskutushem 33.000 euro... 22/08/2019 21:53

233,000 Euro ''GOLDEN PALACE'' Shitet Ultra Apartament 3+1+2 ne pallatin me cilesor te Tiranes !!! Stadiumi Dinamo ne zonen me te preferuar te Tiranes, Shitet Super Apartament 3+1

''golden Palace'' Shitet Ultra Apartament 3+1+2 Ne Pallatin Me Cilesor Te Tiranes !!!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Stadiumi dinamo ne zonen me te preferuar te tiranes, shitet super apartament 3+1+2 tualete ne katin e 5 te nje pallati 8 katesh i vitit 2019 dhe i pajisur me dy ashensor te teknologjis me te fundit. apartamenti eshte i orientuar veri-lindje dhe ka nj... 22/08/2019 21:52

Mobilimi:Bosh

233,000 Euro

87,000 Euro Tek Fusha e Ali Demit, Shitet Super Apartament 1+1, me Mobilim Modern&Orientim Perfekt ! Tek fusha e Ali Demit, ne Rrugen Idriz Dollaku, shitet Super Apartament 1+1, ne

Tek Fusha E Ali Demit, Shitet Super Apartament 1+1, Me Mobilim Modern&orientim Perfekt !

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek fusha e ali demit, ne rrugen idriz dollaku, shitet super apartament 1+1, ne katin 2 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, bashke me ambjent gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome ci... 22/08/2019 21:52

49,000 Euro Apartament Fresk Apartamenti ndodhet perball Restorant Fresku ne katin e 3 te nje pallati te ri .

Apartament Fresk

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet perball restorant fresku ne katin e 3 te nje pallati te ri .ka nje siperfaqe totale prej 78 m2 e organizuar ne nje sallon ndenje/gatimi , 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon te mbyllur.ka nje orjentim lindje.apartamenti shitet ... 22/08/2019 21:50

76,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Vasil Shanto 76.000 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Zona vasil shanto, afer kesh, ne rr. ibrahim dervishi shitet apartament 2+1, ne katin e 7 dhe te fundit ne pallat me ashensor, me siperfaqe 79.6 m2... (Premium 07.08.2020)

58,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane Orion shpk
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 me hipoteke ne rrugen "qemal stafa" (pallati i zi), kati i trete banim me ashensor. apartamenti me orientim nga perendimi esht... (Premium 23.08.2019)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

65,000 Euro

Apartament 1+1 Prane Pazarit Te Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.83 Km nga qendra) ©RE/MAX - Julian Kasapi
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne nje ndertim ekzistues shitet apartament me siperfaqe totale 67 m2. eshte ne vije te pare te rruges tefta tashko, vetem 5 min ne kembe nga pazari i ... (Premium 02.09.2019)

300,000 Euro

Tek stadiumi dinamo, afer lokal ujvara. rr. gjin bue shpata, prone totalisht e ristrukturuar me materiale cilesore dhe te shtrenjta. kati i 3 dhe i... (Premium 18.07.2020)

270,000 Euro

Super okazion. shitet apartamenti nen cmimin e references ne zonen me te mire te tiranes me 1100euro m2 apartamenti eshte 3+1 por eshte kthyer ne 4+... (Premium 26.08.2019)

Mobilimi:Bosh

270,000 Euro

48,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | shitet bosh | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare... (Premium 31.12.2019)

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 23.08.2019)

60,000 Euro

Standart Tirane, Shes Apartament 2+1, Kati 3, 103.1 M2 60000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut ne rrugen e teleferikut. apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administru... (Premium 07.03.2020)

107,000 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (145m2) tek medreseja (rr. e dibres) ne pallat te ri me ashensor dhe survejim kamerash | hapesire gjigande dhe e shfrytezueshm... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

107,000 Euro

114,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Rruga 'myslym Shyri'

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne rrugen myslym hyri prane gjykates. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje objekti te ri 10 katesh i pajisur me 2 ashensore f... (Premium 25.08.2019)

100,000 Euro Ultra 2+1+2WC+2Ballkone (102 m2) (Hipoteka/Rr. Panorama) -100% i Ri, PARKET**Super Ndricim , Pamje Ultra 2+1+2WC+2Ballkone (102 m2) tek Hipoteka (Rr. Panorama) 100% i Ri me Super

Ultra 2+1+2wc+2ballkone (102 M2) (hipoteka/rr. Panorama) -100% I Ri, Parket**super Ndricim

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.29 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ultra 2+1+2wc+2ballkone (102 m2) tek hipoteka (rr. panorama) 100% i ri me super ndricim / pamje, ashensor dhe mobilim cilesor | shtruar me parket cilesor | fasada dhe dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | kend i ri dhe kom... 22/08/2019 21:14

70,000 Euro Kerkoj te bleje apartament! Kerkojme te blejme apartamentet 2+1 dhe 1+1 me hipoteke.

Kerkoj Te Bleje Apartament!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Kerkojme te blejme apartamentet 2+1 dhe 1+1 me hipoteke.... 22/08/2019 20:07

170,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE RING CENTER! Prane Zogut te Zi, tek pallati i "Ring Center" shitet apartament 2+1+2

Shitet Apartament 2+1+2 Te Ring Center!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Prane zogut te zi, tek pallati i "ring center" shitet apartament 2+1+2 ne katin e 8 . ne kete pallati te ri dhe shume cilesor te materialeve te ndertimit. apartamenti eshte i organizuar sallon ndenje me ambient gatimi te perbashket me dalje ne ballko... 22/08/2019 19:47

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim