shtepi ne shitje ne kolonje te lushnjes 

 Online 134 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 134 lexues | 2 njoftime ne pritje
103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

147,000 Euro

Apart. 2+1 Unik 108m2 Komp. Dinamo - Rr. Kosovareve ( Aredim Italian- Pamje Panoramike)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. (107.2 m2) tek kompleksi dinamo - rr. e kosovareve, apartament unik per nga cilesia e investimit te brendshem,... (Premium 31.12.2019)

64,000 Euro

Shitet,super Apartament 2+1,yzberisht(future12820)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e yzberishtit,perballe ecco market • informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati 3 • siperfaqa e apartame... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

65,000 Euro

Ne Porcelan Shitet Apartament 2+1 !

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne porcelan, ne rrugen kongresi i manastirit, shitet apartament 2+1 i mobiluar me siperfaqe 90 m2, ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. apar... (Premium 16.05.2020)

145,000 Euro

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mi... (Premium 31.12.2019)

147,000 Euro
Apart. 2+1 UNIK 108m2 Komp. Dinamo - Rr. Kosovareve ( Aredim Italian- Pamje Panoramike) Shitet Apart. Super I vecant 2+1+Ballk. (107.2 m2) Tek Kompleksi Dinamo - Rr. E

Apart. 2+1 Unik 108m2 Komp. Dinamo - Rr. Kosovareve ( Aredim Italian- Pamje Panoramike)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. (107.2 m2) tek kompleksi dinamo - rr. e kosovareve, apartament unik per nga cilesia e investimit te brendshem, dhe arredimit (aredim italian) | kati 9 | pamje panoramike | vendodhje perkekte | 2 ashensor | park... 15/12/2019 14:29... Lexo detajet..

132,000 Euro
Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 6, 110 m² 132.000 Euro (21 dhjetori) Apartamenti i sapoperfunduar me siperfaqe prej 110 m2, ndodhet ne katin e 6 te b

Tirane, Shes Apartament 3+1+a+blk Kati 6, 110 M² 132.000 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti i sapoperfunduar me siperfaqe prej 110 m2, ndodhet ne katin e 6 te banimit, planimetri te rregullt. organizohet ne : 1 soxhorno+ gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. ka cilesi te larte ndertimi ku dallon termoizolimi, izolim ak... 15/12/2019 14:27... Lexo detajet..

48,000 Euro
SUPER OKAZION ne kompleksin Mangalem 21, Ali Demi. Apartament 2+1 per vetem 48.000€ Apartament 2+1 me sipërfaqe 65.6 m2. Apartamenti me orientim në Lindje ajroset

Super Okazion Ne Kompleksin Mangalem 21, Ali Demi. Apartament 2+1 Per Vetem 48.000€

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 me sipërfaqe 65.6 m2. apartamenti me orientim në lindje ajroset dhe ndriçohet më së miri gjatë gjithë ditës. me pamje nga mali i dajtit dhe fushëpamje të lirë, të papenguar nga ndërtime të tjera. hyrja e apartamentit të ... 15/12/2019 14:26... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

48,000 Euro

121,000 Euro Kleringu-Tirane,shes Super Apartament 2+1,121 m2,121.000 Eur (SQUARE 21) Apartamenti eshte I pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim n

Kleringu-tirane,shes Super Apartament 2+1,121 M2,121.000 Eur (square 21)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidencial square 21. eshte i tipit 2+1 dhe ka nje siperfaqe prej 121 m². kati i 3 banimit, perbehet... 15/12/2019 14:26... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

121,000 Euro

87,000 Euro Tirane,shes Apartament panoramik 2+1, Kati 8,110 m²,87.000 Euro(Rr e Durresit) Apartamenti ndodhet ne 1 pallat te ri cilesor, I sapoperfunduar me punime teper

Tirane,shes Apartament Panoramik 2+1, Kati 8,110 M²,87.000 Euro(rr E Durresit)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet ne 1 pallat te ri cilesor, i sapoperfunduar me punime teper cilesore. eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhome ndenje+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,1 ballkon me pamje fantastike. ka nje siperfaqe prej 110 m2, ndodhet ne ... 15/12/2019 14:26... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

87,000 Euro

78,000 Euro Tirane,shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 100 m² ,78.000 Euro(Rruga e Dibres) Apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 ,katin 6 te kompleksit rezidencial. 

Organ

Tirane,shes Apartament 2+1+a+blk Kati 6, 100 M² ,78.000 Euro(rruga E Dibres)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 ,katin 6 te kompleksit rezidencial. organizohet ne : sallon+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. pjese e nje kompleksi prestigjoz me cilesi te larte ndertimi, termoizolim,izolim akustik ndermjet apar... 15/12/2019 14:26... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

79,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 106 m² 79.000 Euro (Porcelan) Apartamenti eshte ne katin 6-te, me siperfaqe totale 106 m2 te organizuar ne 2 d

Tirane, Shes Apartament 2+1+a+blk Kati 6, 106 M² 79.000 Euro (porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte ne katin 6-te, me siperfaqe totale 106 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno+gatim , 2 tualete dhe 1 ballkon. ka orientim nga dielli dhe ka planimetri perfekte,punime cilesore si : kapote,ventilim,hidrosanitare inkaso,parket... 15/12/2019 14:25... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

79,000 Euro

82,000 Euro shes shtepi Shes shtepi tek Fusha aviacionit , tek pallatet e reja te sapo ndertuara
 e pa

Shes Shtepi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (91.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

shes shtepi tek fusha aviacionit , tek pallatet e reja te sapo ndertuara e pamobiluar edhe e pa shtruar per arsyeje mundesi deshire ose me pllake ose me parket , shtepia shitet se kam 3 ne aty ne pallat. pagesa e diskutueshme... 15/12/2019 14:23... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

65,000 Euro Shitet shtepi 2+1,Yzberisht Shesim shtepi me 2 dhoma gjumi,soggiorno+kuzhine,1 banjo dhe 1 depo.Shtepia esht

Shitet Shtepi 2+1,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shesim shtepi me 2 dhoma gjumi,soggiorno+kuzhine,1 banjo dhe 1 depo.shtepia esht e pajisur me cdo dokument dhe e hipotekuar.pallati esht me ashensor.apartamenti ndodhet né katin e dyte.per cdo informazioni kontaktoni né nr e telefonit.... 15/12/2019 14:23... Lexo detajet..

90,000 Euro

Shitet, Apartament 3+1, Kodra E Diellit, Tiranë , Pri+ 10564

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra) Future Home - Priority
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e kodrës së diellit. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati i 3 • sipërfaqa e apartamentit : 120... (Premium 14.03.2020)

239,000 Euro

Shitet pethouse 184 m2 ( papafingo- ne zemer te tiranes - 250 m nga sheshi skenderbej - rr. e kavajes) , apartament i vecant i ndertuar 2014, me punim... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

239,000 Euro

54,000 Euro

Ne Don Bosko Shitet Apartamnet 1+1. Okazion!

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ne don bosko shitet apartament 1+1. apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja ne tirane, i ndertuar sipas te gjitha standarteve si nga ana... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

98,000 Euro

Okazion-super Mundesi: 1490 Euro/m2 / Ne Zemer Te Bllokut Super Pallat* - Me Hipoteke

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Okazion per zonen e bllokut 1490 euro/m2 / ne zemer te bllokut super pallat* - ( pallati tek porcelanosa) - me hipoteke - kati 7 - sip total 66 ... (Premium 31.12.2019)

42,000 Euro shitet apartament 2+1 te fresku apartamenti ndodhet ne ne zonen e freskut, rruga e thesarit ne katin 7 te nej pa

Shitet Apartament 2+1 Te Fresku

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet ne ne zonen e freskut, rruga e thesarit ne katin 7 te nej palalti te ri me ashensor dhe administrim. zona eshte shume e mire ne infrastrukture dhe fasilitete te nevojshme. teper e peshtatshme per per jetese familiare komode. autob... 15/12/2019 14:17... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

42,000 Euro

120,000 Euro Tek Komuna e Parisit mbi Qendren Kristal, Shitet Apartament 3+1 ! Ne Rrugen Rrapo Hekali, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 3+1, ne katin 5 t

Tek Komuna E Parisit Mbi Qendren Kristal, Shitet Apartament 3+1 !

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
157.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne rrugen rrapo hekali, mbi qendren kristal, shitet apartament 3+1, ne katin 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi, dhome cifti, dhe 2 dhoma femijesh, njera me dalje... 15/12/2019 14:08... Lexo detajet..

45,000 Euro Shitet apartament 1+1 Rruga Ali Demi perball shkolles Kushtrimi i Lirise Shitet apartament 1+1
°Rruga Ali Demi perball shkolles Kushtrimi i Lirise
°S

Shitet Apartament 1+1 Rruga Ali Demi Perball Shkolles Kushtrimi I Lirise

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 °rruga ali demi perball shkolles kushtrimi i lirise °sip: 60 m² °cmimi 45.000 euro °me hipotek °kati 4 °mundesi financimi me nje parapagese prej 13.500 euro dhe me pas 160 euro ne muaj °na kontaktoni 0684021358 os... 15/12/2019 14:04... Lexo detajet..

76,800 Euro Shitet Apartament 3+1+1 ne rrugen Karl Gega, afer ish-stacionit te trenit Tirane Shitet Apartament 3+1+1 ne rrugen Karl Gega,afer ish-stacionit te trenit Tirane

Shitet Apartament 3+1+1 Ne Rrugen Karl Gega, Afer Ish-stacionit Te Trenit Tirane

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 3+1+1 ne rrugen karl gega,afer ish-stacionit te trenit tirane me nje siperfaqe te brendshme te hipotekuar 103 m2.apartamenti ndodhet shume afer bulevardit qendror te tiranes,me te gjitha fasilitetet e nevojshme.hyrja organizohet ne ... 15/12/2019 14:04... Lexo detajet..

105,000 Euro Shitet Apartament i ri 2+1 ne rrugen 4 Deshmoret prane Gjimnazit Partizani Tirane Shitet aprtament i ri 2+1 ne rrugen 4 Deshmoret prane gjimnazit partizani Tiran

Shitet Apartament I Ri 2+1 Ne Rrugen 4 Deshmoret Prane Gjimnazit Partizani Tirane

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet aprtament i ri 2+1 ne rrugen 4 deshmoret prane gjimnazit partizani tirane me sipefaqe totale 104 m2.apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje/dhome gatimi, dy dhome gjumi me dalje ne ballkon, nje koridor, 2 ballkone, dhe nje tualet. aprtam... 15/12/2019 14:03... Lexo detajet..

72,900 Euro Apartament ne shitje te kompleksi kontakt 1+1 Apartament ne shitje 1+1, me vendodhje te Kontakti,21-shi
Apartamenti ka siper

Apartament Ne Shitje Te Kompleksi Kontakt 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament ne shitje 1+1, me vendodhje te kontakti,21-shi apartamenti ka siperfaqe totale 74 m2 dhe me siperfaqe neto 66.9 m2. ndodhet ne katin e 3 shitet i mobiluar.... 15/12/2019 14:03... Lexo detajet..

106,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA KOPESHTI ZOOLOGJIK Shitet aprtament 2+1 tek rruga Bilal Sina me pamje nga Kopeshti zologjik me sipe

Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Nga Kopeshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet aprtament 2+1 tek rruga bilal sina me pamje nga kopeshti zologjik me sipefaqe totale 110 m2.apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje/dhome gatimi, dy dhome gjumi me dalje ne ballkon qe shikon nga gjelberimi i kopshtit zologjik, nje koridor... 15/12/2019 14:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

106,000 Euro

67,000 Euro Apartament 2+1 per shitje ne Laprake. Shitet apartament 2+1 ne nje pallat te ri me ashensor ne zonen e Laprakes. Apart

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Laprake.

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 ne nje pallat te ri me ashensor ne zonen e laprakes. apartamenti eshte i vendosur ne nje zone mjaft te kerkuar dhe te zhvilluar. hyrje me kubature te rregullt dhe te bollshme. apartamenti eshte i mobiluar me te gjithe aksesoret ... 15/12/2019 14:02... Lexo detajet..

47,000 Euro Shitet apartament 1+1 tek vilat gjermane me hipoteke 🏡 Apartament 1+1 Per Shitje
📍 Vendondodhja-Pallatet Romeo Tek Vilat Gjerm

Shitet Apartament 1+1 Tek Vilat Gjermane Me Hipoteke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.74 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

🏡 apartament 1+1 per shitje 📍 vendondodhja-pallatet romeo tek vilat gjermane 📐siperfqja 60 m2 💵 cmimi 47000 euro, shitet apartament 1+1 me ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h .apartamenti organizohet ne ... 15/12/2019 13:46... Lexo detajet..

102,000 Euro

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

102,000 Euro

39,550 Euro

Dyqan i konvertueshem ne dupleks garsonjer sip. e dyqanit 29 m2 total ( 24m2 neto + 5 m2 te perbahsketa , lulishtja para hyrjes) siperfaqja ku... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

39,550 Euro

45,000 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

73,700 Euro

Shitet Super 2+1 Okazion Kompleksi Turdiu 670 Euro/m2

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje nga komplekseve me cilesore te qytetit. kompleksi eshte i projektuar me sta... (Premium 25.01.2020)

Mobilimi:Bosh

73,700 Euro

59,500 Euro APARTAMENT 1+1 NE SHITJE PRANE QENDRES ! Shitet apartament 1+1 ne rrugen "Ramazan Kasa" tek KMY prane Prokurori

Apartament 1+1 Ne Shitje Prane Qendres !

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.96 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 ne rrugen "ramazan kasa" tek kmy prane prokurorise se tiranes. apartamenti ndodhet ne katin 4 ( jo te fundit ) te nje pallati ekzistues, ndertim i vitit 1989. siperfaqja e tij eshte 68 m2 dhe ka nje planimetri teper te rregullt.... 15/12/2019 13:32... Lexo detajet..

60,000 Euro Tirane, shes Apartament 1+1+1 BLK Kati 3, 92 m² 103000 Euro (Rruga Zenel Baboci) Shitet, apartament 1+1, tek Rruga e Dibrës . Informacion mbi apartamentin: •

Tirane, Shes Apartament 1+1+1 Blk Kati 3, 92 M² 103000 Euro (rruga Zenel Baboci)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet, apartament 1+1, tek rruga e dibrës . informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 50 m2 • kati i 3 banim • pallat ekzistues• i mobiluar. apartamenti disponon: •ambient ndenjie •ambient gatimi •1 dhomë gjumi •1... 15/12/2019 13:21... Lexo detajet..

135,000 Euro Shitet super apartament 3+1 tek komuna parisit Shitet apartament 3+1+2
Perbehet nga :
Sallon +kuzhine + ngrenje
3 dhoma gjum

Shitet Super Apartament 3+1 Tek Komuna Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 3+1+2 perbehet nga : sallon +kuzhine + ngrenje 3 dhoma gjumi 2 tualete 2 ballkone kati 6 i banimit , ashensor , 150 metra, i mobiluar totalisht deri ne detaje , ,apartament me hapesire te bollshme dhe me planimetri perfekte .... 15/12/2019 13:02... Lexo detajet..

160,000 Euro Mundesi Investimi: 2+1+2Bllk ne Bllok tek Spar-i | Parket | Pallat i Ri me Ashensor | Kondicioner Mundesi Perfekte Investimi: Shitet Apartament 2+1+2Ballkone (103 m2) ne Bllok te

Mundesi Investimi: 2+1+2bllk Ne Bllok Tek Spar-i | Parket | Pallat I Ri Me Ashensor | Kond

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1+2ballkone (103 m2) ne bllok tek spar, super lokacion | ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe sistem sigurie | parket druri shume cilesor | kondicioner | kundrabufe e re tek soxhornoja | hapesire... 15/12/2019 12:47... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

69,000 Euro

Shitet apartament 2+1+ballkon (88 m2) afer klanit (porcelani-rr. kongresi i manastirit) pallat i ri me ashensor | hapesire e madhe me planimetri te rr... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

57,000 Euro

Okazion .shitet, Apartament 1+1, Rruga Dritan Hoxha 57.000 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 tek rruga "dritan hoxha". apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri 8-katesh. apartamenti ka siperfaqe totale ... (Premium 22.12.2019)

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 ne misto mame, ne katin 8 te nje pallati te ri buze rruge kryesore apartamenti perbehet nga: -1 dhome ndenjie dhe kuzhine - 1... (Premium 17.12.2019)

36,000 Euro

Shitet apartament 1+1 ne ali dem, afer spitalit continental. apartamenti ka siperfaqe prej 60m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dhome gjumi... (Premium 27.12.2019)

51,000 Euro

Apartament me siperfaqe 70 m2, i orientuar ne perendim. ndohet ne nje kompleks qe ofron te gjitha fasilitet per jeten e nje familjeje, njesi sherbimi... (Premium 21.12.2019)

Mobilimi:Bosh

51,000 Euro

99,000 Euro

Shitet apartament 2+1+ballkon (diplomat 1 - stadiumi dinamo) zone perfekte | parket | hapesire e bolleshme | planimetri e rregullt | ndricim perfekt |... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

99,000 Euro

77,000 Euro

Tirane, Shitje Apartament 2+1+blk Kati 2 83 M² 77000 Euro (don Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet, apartament 2+1, "don bosko". informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit: 83 m2 • kati i 2 banim • pallat i ri ndertuar ne... (Premium 07.03.2020)

185,000 Euro

Okazion! 1600 Euro/m2 Apartament Per Shitje Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartamenti 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit. e pershtatshme per banim ose biznes. cm... (Premium 25.12.2019)

Mobilimi:Bosh

185,000 Euro

57,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Rruga Dritan Hoxha Shitet apartament 1+1 tek rruga "Dritan Hoxha". Apartamenti ndodhet n

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Dritan Hoxha

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 tek rruga "dritan hoxha". apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri 8-katësh. apartamenti ka sipërfaqe totale prej 78.3 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi ... 15/12/2019 12:38... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

72,000 Euro Shitet, Apartament 3+1, Fresku Cmimi: 72,000 € ID: plus13069 Shitet apartament në zonën e Freskut, në rrugën e Dajtit. Informacion mbi ap

Shitet, Apartament 3+1, Fresku Cmimi: 72,000 € Id: Plus13069

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
190.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut, në rrugën e dajtit. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 190.2m2 (nga ku 61.3m2 veranda) • kati i 4 banim • orientim jug-perëndim • me hipotek apartamenti disponon: ambjent nde... 15/12/2019 12:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

72,000 Euro

68,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku Cmimi: 68,000 € ID: plus 10034 Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën Shefqet Kuka. Apartamenti ndo

Shitet, Apartament 2+1, Fresku Cmimi: 68,000 € Id: Plus 10034

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën shefqet kuka. apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. apartamenti ka një sipërfaqe prej 102 m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambje... 15/12/2019 12:27... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim