shtepi ne shitje ne tirane 1 1 njoftime falas 

 Online 96 lexues | 13 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
85,000 Euro

Shitet,apartament Super 3+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
3+1 Dhoma|Sallon
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 3+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë vilës l. informacion mbi apartamentin:... (Premium 13.01.2021)

168,000 Euro

Super Apartament 2+1 +2 Poste Parkimi Tek Liqeni!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
152.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet super apartament 2+ 1 + 2 poste parkimi. apartamenti ka strukture dhe planimetri fantastike me 2 tualete me dritare, kuzhine te vecuar nga sall... (Premium 16.05.2021)

68,000 Euro

Okazion: Fiks Tek Kryqezimi I Laprakes (zogu I Zi) Shitet Apartament 2+1+3bllk - Ashensor | Pamje F

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
111.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Okazion: fiks tek kryqezimi i laprakes (zogu i zi - ne rruge kryesore) shitet apartament 2+1+3ballkone (111 m2) me shume hapesire dhe super pamje | nd... (Premium 31.12.2020)

58,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
63.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 1+1 ne shitje tek rruga 5 maji. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor termoizolim dhe sistem kapot . apartame... (Premium 17.11.2020)

79,000 Euro

**okazion Per Pak Dite: 2+1 Vasil Shanto ** Fiks Ne Krah Te Shkolles

Vasil Shanto | Tirane (1.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. te brendshem (70m2)ne super vendndodhje ( vasil shanto) apartament unik per nga cilesia e investimit te brends... (Premium 31.12.2020)

67,000 Euro
Shitet apartament me prespektiv investimi  Shitet apartamenti me HIPOTEK ne zonen e Yzberishtit pran KMY ne rrugen Loni Lig

67,000 Euro Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
118 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
1
Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qarkullimin ne tirane nepermjet urbanit qe ka staciojni pran pallatit. apartamenti sipas planimetrise ... 09/07/2020 00:03... Lexo detajet..

128,000 Euro
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Botanik,Tirane. 128,000 € Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kopshtit Botanik • Informacion

128,000 Euro Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Botanik,tirane. 128,000 €

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
128 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kopshtit botanik • informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit: 128m2 • orientim veri-lindje •me certifikate pronesie • organizimi : • sallon... 08/07/2020 23:22... Lexo detajet..

55,000 Euro
Shitet 2+1 Shitet apartament 2+1 tek ish depo e barnave. Apartamenti ndodhet ne katin e par

55,000 Euro Shitet 2+1

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.95 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
64 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
1
Kati

Shitet apartament 2+1 tek ish depo e barnave. apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati egzistues. eshte nje nga zonat me te qeta te tiranes. me akses te shpejte ne shum rruge. shum prane rruges hoxha tahsin dhe brrylit. ... 08/07/2020 21:13... Lexo detajet..

145,000 Euro Shitet apartament 2+1, Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te  banimit te nje pallati cilesor me ashensor.

145,000 Euro Shitet Apartament 2+1,

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
117 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit te nje pallati cilesor me ashensor.organizohet nga ambienti i ndenjes dhe gatimit dy dhoma gjumi dy tualet dhe nje ballkon.apartamenti eshte i pajisur me sistem ngrohje-ftohje qendrore dhe shitet i mobilu... 08/07/2020 21:13... Lexo detajet..

105,000 Euro Shitet 2+1 me hipoteke me planimetri perfekte prane Brrylit Apartamenti ndodhet prane Maternitetit te ri ne nje lagje te mire, me ndricim, r

105,000 Euro Shitet 2+1 Me Hipoteke Me Planimetri Perfekte Prane Brrylit

Brryli | Tirane (0.99 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti ndodhet prane maternitetit te ri ne nje lagje te mire, me ndricim, rruge te shtruara dhe adiminstrim shume te mire ne pallat. me 2 dhoma gjumi, 2 tualet,1 depo ,ballkon dhe sallon. me orjentim plot diell. disponon hipoteke. shitet i p... 08/07/2020 21:13... Lexo detajet..

74,000 Euro Shitet apartament 2+1 me hipoteke prane Maternitetit te Ri Apartamenti ndodhet prane Maternitetit te ri ne nje lagje te mire, me ndricim, r

74,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke Prane Maternitetit Te Ri

Brryli | Tirane (0.99 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
87 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti ndodhet prane maternitetit te ri ne nje lagje te mire, me ndricim, rruge te shtruara dhe adiminstrim shume te mire ne pallat. me 2 dhoma gjumi, 1 tualet ,ballkon dhe sallon. me orjentim plot diell. disponon hipoteke. shitet i perfundu... 08/07/2020 21:13... Lexo detajet..

110,000 Euro Shitet Apartament 3+1 ne Don Bosko, 119 m2, 110000 Euro Shitet Apartament 3+1, 119 m2 prane rruges Don Bosko.
Apartamenti ka nje pozici

110,000 Euro Shitet Apartament 3+1 Ne Don Bosko, 119 M2, 110000 Euro

Don Bosko | Tirane (1.91 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
119 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament 3+1, 119 m2 prane rruges don bosko. apartamenti ka nje pozicion te favorshem banimi. ndodhet ne katin e dyte, ka vetem nje hyrje dhe gjithashtu ka ashensor. apartamenti ka certifikate te rregullt pronesie. hapesira eshte e bollsh... 08/07/2020 21:13... Lexo detajet..

25,000 Euro Shitet apartament 1+1 Okazion!
Shitet apartament 1+1
 1 dhome gjumi
 1 kuzhine
 1 ballkon
 afer d

25,000 Euro Shitet Apartament 1+1

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (12.29 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
53 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Okazion! shitet apartament 1+1 1 dhome gjumi 1 kuzhine 1 ballkon afer detit ndodhet ne katin e 1 53 m2 cmimi 25000 euro me certifikate pronesie adresa golem kavaje... 08/07/2020 21:13... Lexo detajet..

92,000 Euro Shitet Apartament 2+1, Myslym Shyri, Kati 4, 66m2, 92000 Euro Shitet Apartament 2+1, 66m2 ne rrugen Myslym Shyri.
Apartamenti ndodhet ne nje

92,000 Euro Shitet Apartament 2+1, Myslym Shyri, Kati 4, 66m2, 92000 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
66 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 2+1, 66m2 ne rrugen myslym shyri. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuar te momentit. nuk ndodhet buze rruges por ne rreshtin e dyte, duke e bere ideale per banim. zona eshte shume e aksesueshme dhe ka cdo facilitet r... 08/07/2020 21:13... Lexo detajet..

62,000 Euro

Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
97.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

fresk, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne... (Premium 28.03.2022)

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

120,000 Euro

Pri+ 3516 apartamenti është i pozicionuar në zonën e komunës së parisit tek kompleksi kika 1 . informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim ... (Premium 14.03.2021)

60,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

60,700 Euro

76,000 Euro Shitet apartament 2+1 (i pershtatur) prane 21 Dhjetorit! Shitet apartament me strukture origjinale 1+1, i pershtatur ne 2+1 prane 21 Dhje

76,000 Euro Shitet Apartament 2+1 (i Pershtatur) Prane 21 Dhjetorit!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
87 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament me strukture origjinale 1+1, i pershtatur ne 2+1 prane 21 dhjetorit, ne rrugen frosina plaku! apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te banimit ne nje pallat te ndertuar ne mesin e viteve 2000 me ashensor. apartamenti ka siperfaqe ne... 08/07/2020 20:37... Lexo detajet..

207,000 Euro Dubex Luksoz ne shitje 4+1+2 tek Rezidenca “Kodra e Diellit 1“ per 207.000 Euro! Dublex Luksoz ne shitje 4+1+2 tek Rezidenca “Kodra e Diellit 1“ per 207.000
4+1
Dhoma|Sallon
154 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Dublex luksoz ne shitje 4+1+2 tek rezidenca “kodra e diellit 1“ per 207.000 euro! siperfaqe neto 153.66 m2, siperfaqe bruto 174 m2. ka nje organizim mjaft te mire dhe funksional, si dhe hapesira te rregullta. kati i pare organizohet ne 4 dhoma ... 08/07/2020 20:37... Lexo detajet..

365,000 Euro SHITEN 2 VILA 2 KATESHE TE TEGU! VILE NE SHITJE NE TIRANE!
VILA NDODHET VETEM 3 KM NGA TEG-u, NE NJE KOMPLEKS VI

365,000 Euro Shiten 2 Vila 2 Kateshe Te Tegu!

Sauk | Tirane
4+1
Dhoma|Sallon
364 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Vile ne shitje ne tirane! vila ndodhet vetem 3 km nga teg-u, ne nje kompleks vilash. •kompleksi zhvillohet ne nje siperfaqe trualli prej 5400m2. siperfaqe e truallit per cdo vile : 800-900m2 •siperfaqe bruto e viles : 364m2 •kati i pare or... 08/07/2020 20:21... Lexo detajet..

52,150 Euro Shitet 1+1 Ne Pallat Te Ri I Vitit 2020 - Dorezohet I Perfunduar Me Parket Dhe Cdo Gje | Hipoteke E Rregullt Shitet Apartament 1+1 Ne Pallat Te Ri I Vitit 2020 .- Ndertimi Eshte 90% Ne Perf

52,150 Euro Shitet 1+1 Ne Pallat Te Ri I Vitit 2020 - Dorezohet I Perfunduar Me Parket Dhe Cdo Gje | H

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri i vitit 2020 .- ndertimi eshte 90% ne perfundim | me dokumenta te rregullta | mundesi parkimi, dhe blerje garazhi * apartamenti dorezohet i perfunduar plotesisht me parket, suvatime lyerje, dyer te brendshmedh... 08/07/2020 19:58... Lexo detajet..

71,100 Euro Shitet, Apartament 1+1, Harry Fultz Apartamenti ndodhet ne Rrugen Harry Fultz. Informacion mbi apartamentin: • Sip

71,100 Euro Shitet, Apartament 1+1, Harry Fultz

Don Bosko | Tirane (1.29 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
79 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
13
Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen harry fultz. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit: 79 m2 • kati 13, jo i fundit. • apartamenti disponon: • ambient ndenjie • ambient gatimit • dhoma e gjumit • tualeti. cilesime te tjer... 08/07/2020 19:56... Lexo detajet..

236,400 Euro SUPER SUPER OKAZION ..VILE 220m2 + 260 m2 LULISHTE SUPER SUPER OKAZION SHITET VILE PERBALL TEG-ut..!!!
Super super okazion perball

236,400 Euro Super Super Okazion ..vile 220m2 + 260 M2 Lulishte

Zone Periferike | Tirane (3.06 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
220 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Super super okazion shitet vile perball teg-ut..!!! super super okazion perball teg ne nje kompleks vilash ne ndertim, shitet vile 3 kateshe nga firmat me prestigjoze...!!! vila ka nje siperfaqe 220 m2 ndertim si dhe 260 m2 lulishte !!! shitet per... 08/07/2020 19:56... Lexo detajet..

52,000 Euro Shitet apartament 1+1 tek Rruga Bardhyl,prane shkolles Kongresi i Lushnjes Shitet apartament 1+1 tek Rruga Bardhyl,prane shkolles Kongresi i Lushnjes.Apart

52,000 Euro Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga Bardhyl,prane Shkolles Kongresi I Lushnjes

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
64 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 1+1 tek rruga bardhyl,prane shkolles kongresi i lushnjes.apartamenti ka siperrfaqe 64 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 5 katesh me tulla.apartamenti eshte me hipoteke.aapartamenti eshte i rregulluar,i termoizoluar ,hidroiz... 08/07/2020 19:56... Lexo detajet..

270,000 Euro Super ap 2+1 me pamje nga liqeni tek pavarotti  Super ap 2+1 super lluks  me te gjitha kushtet me 3 tualete dhe me verande te ma

270,000 Euro Super Ap 2+1 Me Pamje Nga Liqeni Tek Pavarotti

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
201 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Super ap 2+1 super lluks me te gjitha kushtet me 3 tualete dhe me verande te madhe ap eshte me hapsira te medha me nje siperfaqe 200 m ndodhet ne katin e fundit dhe e 5 te nje pallati 5 katsh me ashensor ap ka opsion dhe 2 garazhde te mbyllura me ... 08/07/2020 19:52... Lexo detajet..

260,000 Euro Super ap 2+1 te liqeni ( kopshti zologjik te pavarotti ) super pamje  Super ap 2+1 me 3 tualete +verande dhe depo  qe ndodhet ne kat te fundit te nje

260,000 Euro Super Ap 2+1 Te Liqeni ( Kopshti Zologjik Te Pavarotti ) Super Pamje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
203 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Super ap 2+1 me 3 tualete +verande dhe depo qe ndodhet ne kat te fundit te nje pallati 5 katesh tek kopshti zologjik ( rrethrrotullimi ) tek pavarotti me super hapsira te bollshme dhe me nje mobilim lluks me te gjitha kushtet ap eshte ne perfundim e... 08/07/2020 19:52... Lexo detajet..

52,900 Euro

Tek shkolla e baletit, shitet apartament 1+1 me hapesire te bolleshme, strukture te rregullt dhe ndricim perfekt | depozite uji 24 hr | te gjitha inst... (Premium 18.12.2020)

54,000 Euro

Shitet 2+1+kuzhine vec+ ballkon ne vendodhje perfekte ( afer shkolles se baletit -te tregu fruta perime, tek telekom/ 5 min me kembe tek 7 xhuzhat ) -... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

61,400 Euro

Shitet Super 1+1 76 M2 Kompleksi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma|Sallon
77.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje ... (Premium 14.08.2020)

Mobilimi:Bosh

61,400 Euro

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

55,000 Euro Super ap 1+1 ne shitje tek qendra condor  Super ap 1+1 tek 21-shi me te gjitha kushtet e mobiluar dhe ne nje pzicion te fa

55,000 Euro Super Ap 1+1 Ne Shitje Tek Qendra Condor

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Super ap 1+1 tek 21-shi me te gjitha kushtet e mobiluar dhe ne nje pzicion te favorshem per investim ashtu dhe per banim duke qen shum prane qendres eshte shum i favorshem per me teper na kontaktoni per nje vizite ne prone 0682020371... 08/07/2020 19:51... Lexo detajet..

62,000 Euro Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt   Fresk, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin

62,000 Euro Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
97 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

fresk, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientine gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet me dritare dhe nje ba... 08/07/2020 19:43... Lexo detajet..

52,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Fresku ID: plus14017(FH Opportunity +) Shitet apartament në zonën e Freskut, rruga e Dajtit, pranë Restorant Qesarak
1+1
Dhoma|Sallon
113 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament në zonën e freskut, rruga e dajtit, pranë restorant qesarakës. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 71.8m2. • kati i 5 banim • orientim jug-perëndim • me hipotek apartamenti disponon: ambient nden... 08/07/2020 19:40... Lexo detajet..

65,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 65,000 €, plus16562 Shitet, Apartament 2+1, tek Fresku, rruga Shefqet Kuka.
Më tepër informacion:
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Shitet, apartament 2+1, tek fresku, rruga shefqet kuka. më tepër informacion: • sipërfaqja totale: 110m2. • kati i 3. • orientim veri-lindje. • me hipotek. apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tuale... 08/07/2020 19:38... Lexo detajet..

52,150 Euro

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri i vitit 2020 .- ndertimi eshte 90% ne perfundim | me dokumenta te rregullta | mundesi parkimi, dhe blerje garazh... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

52,150 Euro

74,000 Euro

Mundesi investimi: shitet apartament 2+1 i mobiluar (xhamia e tabakeve) zone perfekte | kondicioner | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt dh... (Premium 31.12.2020)

159,000 Euro

Okazion Shitet Ap 2+1 Bllok Pll I Ri Bashk Me Nje Vend Parkimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
83.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

☑️super okazion shitet apartament 2+1 pallat i ri me ashensor ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne bllok me pozicion shume te mire bashk me m... (Premium 03.12.2020)

67,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma|Sallon
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 20.07.2020)

250,000 Euro

Duplex Luksoz Ne Shitje.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.02 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
166.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet duplex ne zonen e kopshtit zoologjik. apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar te perfunduar ne 2017. apartamenti ndodhet ne ka... (Premium 13.08.2020)

85,000 Euro

Disponojme apartament 2+1 per shitje. apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane bar "unik". informacion mbi apartamentin: • ka... (Premium 24.06.2021)

66,330 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Rruga E Dibres, Tirane.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma|Sallon
73.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Al16102 apartamenti ndodhet tek rruga e dibres, farmacia 10. informacione mbi apartamentin : • siperfaqja 73.7 m2. • kati i 5 banim. • org... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

66,330 Euro

43,500 Euro Shitet, Apartament 1+1, Kinostudio, plus14981 Shitet apartament ne zonen e Kinostudios ne rrugen Vangjel Kapo.
Informacion mb

43,500 Euro Shitet, Apartament 1+1, Kinostudio, Plus14981

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
53 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament ne zonen e kinostudios ne rrugen vangjel kapo. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit: 53.6m2. • kati i 2 banim. • orientim jug-perendim. • me hipotek. apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambient ... 08/07/2020 19:37... Lexo detajet..

88,500 Euro Shitet, Apartament 2+1, QSUT, Tiranë 88,500 € ID: plus15852 Shitet apartament 2+1, tek Zirkon Residence në rrugën Kongresi i Manastirit, t

88,500 Euro Shitet, Apartament 2+1, Qsut, Tiranë 88,500 € Id: Plus15852

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 2+1, tek zirkon residence në rrugën kongresi i manastirit, tek qsut . informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 104m2. • kati i 5 banim. • në proces hipotekimi. apartamenti disponon: ambient ndenjie, ... 08/07/2020 19:34... Lexo detajet..

93,000 Euro Shitet apartament  2+1  Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit ne nje pallat cilesor me ashensor te

93,000 Euro Shitet Apartament 2+1

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit ne nje pallat cilesor me ashensor te ndertuar vitet e fundit.organizohet nga ambienti i ndenjes dhe gatimit dy dhoma gjumi nje tualet dhe nje ballkon.apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor... 08/07/2020 19:25... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim