shtepi ne shitje ne tirane  PRINT

 Online 145 lexues | 12 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
230,000 Euro

Tek Delijorgji Shitet Apartament Super Luksoz 3+1+2 +garazhd

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.12 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Tek rruga e kavajes, ne kompleksin delijorgji shitet apartament super luksoz 3+1+2 tualete dhe garazhd, me siperfaqe 158 m/2 dhe me cmim okazional, re... (Premium 16.05.2020)

52,000 Euro

Shitet,apartament 1+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 1+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

89,000 Euro

Okazion 2+1 per investim 100% i rikonstruktuar pallat i ri, orientimi jug-perendim (gjith diten diell) - ( rr. tefta tashko koco afer xhankollit- tek ... (Premium 31.12.2019)

78,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Kryqezimi Rruga Mine Peza Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 tek kryqezimi rruga mine peza apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 67 m2 hipotekuar . apartamenti eshte mjaft ... (Premium 05.09.2019)

6,000,000 Leke Kompleksi Fratari, shiten apartamente 1+1 dhe 2+1. Disponojme apartamente me siperfaqe te ndryshme, me kubature te rregullt, dhe or

Kompleksi Fratari, Shiten Apartamente 1+1 Dhe 2+1.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.04 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

25.05.2019 (17:27): Disponojme apartamente me siperfaqe te ndryshme, me kubature te rregullt, dhe organizim optimal. apartamentet jane ne nje kompleks te njohur ndertimi me punime cilesore. apartamentet 1+1 variojne nga 60-75m2, dhe 2+1 92-104m2. per me shume detaj...

Mobilimi:E Mobiluar

6,000,000 Leke

62,000 Euro Okazion!!! FRESK SHITET APARTAMENT 2+1 56000 Euro Fresk, zona me e kerkuar e Tiranes, nje nder zonat me te qeta, Shitet Apartament

Okazion!!! Fresk Shitet Apartament 2+1 56000 Euro

Fresku/Linze | Tirane (3.52 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.05.2019 (17:26): Fresk, zona me e kerkuar e tiranes, nje nder zonat me te qeta, shitet apartament 2+1+2 me pamje nga dajti, 62000 euro. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 8 katesh te mirembajtur me ashensor funksional. apartamenti eshte i organizuar ne ...

4,000 Euro Shitet vile 4kateshe ose jepet me qera tek rruga e KOsovareve Shitet vile kater kateshe ose jepet me qera per bisnes.180m2 secili kat i persh

Shitet Vile 4kateshe Ose Jepet Me Qera Tek Rruga E Kosovareve

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
720.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

25.05.2019 (17:26): Shitet vile kater kateshe ose jepet me qera per bisnes.180m2 secili kat i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.te interesuarit te na kontaktojn ne nr e telefonit per nje vizite ne prone.4000 euro qeraja...

Mobilimi:Bosh

4,000 Euro

95,000 Euro Shitet Apartament 2+1 ne Qender te Tiranes Shitet Apartament 2+1+1 tualet +1 ballkon me siperfaqe 66m ne certifikate por ne

Shitet Apartament 2+1 Ne Qender Te Tiranes

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

25.05.2019 (17:25): Shitet apartament 2+1+1 tualet +1 ballkon me siperfaqe 66m ne certifikate por ne brendesi rreth 80m, ne qender te tiranes, prane universitetit ufo, pallat ekzistues, ne katin e 3, i rikonstruktuar totalisht, i mobiluar, orientim veri-lindje-perendim....

154,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 103 m² 154.000 Euro (Rruga e Kavajes) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Rruges se Kavajes,tek Kompleksi Delij

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 103 M² 154.000 Euro (rruga E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.05.2019 (17:25): Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e rruges se kavajes,tek kompleksi delijorgji. ndodhet ne katin 2 banim dhe ka siperfaqe totale prej 102.5 m2. apartamenti ka nje orientim jug si dhe eshte i pajisur me çertifikate pronesie. apartamenti dispon...

130,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 10, 107 m² 130.000 Euro (Rruga e Kavajes) Apartamenti eshte i pozicionuar ne Rrugen e Kavajes,tek Kompleksi Delijorgji. In

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 10, 107 M² 130.000 Euro (rruga E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

25.05.2019 (17:25): Apartamenti eshte i pozicionuar ne rrugen e kavajes,tek kompleksi delijorgji. informacion mbi apartamentin: • kati 10 • siperfaqa e apartamentit 107 m2 • apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • tua...

65,000 Euro 2+1 Fusha e Aviacionit-65.000€-100m2-Totalisht e mobiluar JO AGJENSI!!! OKAZION! Shes apartament 2+1 teresisht te mobiluar, kati 5 ne nje

2+1 Fusha E Aviacionit-65.000€-100m2-totalisht E Mobiluar

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.49 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

25.05.2019 (17:24): Jo agjensi!!! okazion! shes apartament 2+1 teresisht te mobiluar, kati 5 ne nje pallat 7 katesh, ne gjendje te shkelqyer, pa ashensor, me dokumenta te rregullta hipotekore. apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me te mira per banim, prane ...

73,000 Euro Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir, prane Hotel Roland Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 111.6m, ne Astir, prane hotel Roland, 2 minut

Shitet Apartament 2+1+2 Ne Astir, Prane Hotel Roland

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.05.2019 (17:18): Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 111.6m, ne astir, prane hotel roland, 2 minuta nga rruga kryesore, orientim lindje, ofrohet i mobiluar ose jo sipas deshires. apartament i ri, kati i 1, mbi biznese,me ashensor, 1 sallon ndenje se bashku me hapsir...

9,200,000 Leke Shitet apartament 2+1 21 Dhjetorit Shitet apartament 2+1 ne zonen e 21 dhjetorit tek Rruga Ylbere Bylykbashi me sip

Shitet Apartament 2+1 21 Dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.05.2019 (17:15): Shitet apartament 2+1 ne zonen e 21 dhjetorit tek rruga ylbere bylykbashi me siperfaqe totale 75.5 m2, kati 1 me hipoteke, pallat ekzistues 2 katesh. organizimi: salloni i ndenjejes, ambienti i gatimit me vete, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon,...

Mobilimi:Bosh

9,200,000 Leke

72,700 Euro id:100904 - Shitet, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tirane

Shitet, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tirane

Vasil Shanto | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e vasil shantos. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 4 • siperfaqa e apartamentit : 72.7 m2 • m... (Premium 14.03.2020)

Mobilimi:Bosh

72,700 Euro

145,000 Euro id:113521 - Shitet Super Apartament 2+1 + ne nje nder zonat me te mira te Tiranes,

Shitet apartament 2+1 ne qender te tiranes prane kafe europa. apartamenti ka orientim jug perendim dhe pamja qe ka eshte mbreselense. struktura e apar... (Premium 16.05.2022)

42,000 Euro id:80344 - Shitet Apt 1+1 (59 m2) i Ri ne Allias (Rr. e Dibres) Parkim | Mobilim i Rinovuar | Kondicioner

Shitet apartament 1 + 1 i ri (59 m2) ne allias (rr. e dibres) zona ofron parkim | mobilim i rinovuar | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim p... (Premium 31.12.2019)

43,500 Euro id:56287 - Shitet Apt 1+1 (56 m2) ne Ali Dem (Shk. Kushtrimi i Lirise) Hipotek e Rregullt | Ndricim Perfekt

Shitet apt 1 + 1 (56 m2) ne ali dem (shk. kushtrimi i lirise) hipotek e rregullt | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

43,500 Euro

180,000 Euro Shitet vile në zonën e Kombinatit tek Rruga Baba Tomorri. Shitet vile në zonën e Kombinatit tek Rruga Baba Tomorri.
Vila ka strukturë

Shitet Vile Në Zonën E Kombinatit Tek Rruga Baba Tomorri.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.47 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
250.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.05.2019 (17:15): Shitet vile në zonën e kombinatit tek rruga baba tomorri. vila ka strukturë 2-katëshe plus papafingo , me sipërfaqe ndertimi 250 m2, siperfaqe trrualli 500 m2. disponon të gjitha orientimet si dhe ka dokumentacion të rregullt hipotekor. vil...

166,000 Euro Shitet dupleks ne katin e 1 banim te nje pallati te ri tek Liqeni Artificial Shitet dupleks ne katin e 1 banim te nje pallati te ri tek Liqeni Artificial pra

Shitet Dupleks Ne Katin E 1 Banim Te Nje Pallati Te Ri Tek Liqeni Artificial

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.74 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
166.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.05.2019 (17:15): Shitet dupleks ne katin e 1 banim te nje pallati te ri tek liqeni artificial prane farit me siperfaqe totale 166 m2. organizimi: salloni, ambjenti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 vende parkimi depo, oborr individual, ashensor, kamera sigurie,...

Mobilimi:Bosh

166,000 Euro

155,000 Euro Shitet shtepi në zonën e Freskut Shitet shtepi në zonën e Freskut tek Rruga e Kokonozeve.
Vila ka strukturë 1

Shitet Shtepi Në Zonën E Freskut

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
500.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.05.2019 (17:15): Shitet shtepi në zonën e freskut tek rruga e kokonozeve. vila ka strukturë 1-katëshe mundesi kati shtese , me sipërfaqe ndertimi 164 m2, siperfaqe trrualli 500 m2. disponon të gjitha orientimet si dhe ka dokumentacion të rregullt hipotekor. ...

Mobilimi:Bosh

155,000 Euro

120,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë. Informacion m

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.05.2019 (17:15): Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë. informacion mbi apartamentin: • kati 2 banim • sipërfaqa e apartamentit:105m2 • apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete...

Mobilimi:Bosh

120,000 Euro

90,000 Euro Rruga Kavajes shitet apartament 2+1 OKAZION!
Shitet apartament 2+1 perballe xhamise me sip totale 92m2. Apartamenti

Rruga Kavajes Shitet Apartament 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.05.2019 (17:15): Okazion! shitet apartament 2+1 perballe xhamise me sip totale 92m2. apartamenti ka organizim shume te mire te ambienteve te brendshem ne sallon+ ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare dhe ballkon me pamje, apartamenti ndodhet ne pallat te ...

60,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE 60,000 € Shitet apartament 1+1 ndermjet qendres Globe dhe Hotel Mondial.

Apartamenti n

Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke 60,000 €

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

25.05.2019 (17:15): Shitet apartament 1+1 ndermjet qendres globe dhe hotel mondial. apartamenti ndodhet ne nje zone te qete larg zhurmave prane zonave me te mira te tiranes. apartamenti ka rifinitura te mira,planimetri te rregullt, i mireinvestuar, me orientim nga ...

56,000 Euro SHITEN APARTAMENTE TEK FRESKU 2+1+2 Shitet nje apartament 2+1+2 i cili ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me

Shiten Apartamente Tek Fresku 2+1+2

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

25.05.2019 (17:15): Shitet nje apartament 2+1+2 i cili ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. siperfaqja e pergjithshme e apartamentit eshte 107.4m2 . apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 soxhorno , 2 tualete dhe nje ballkon i bollshem ne ...

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

55,000 Euro Gazoniere ne shitje Rruga e Bogdaneve Rruga e Bogdaneve, afer shkolles Avni Rustemi, shitet Gazoniere me siperfaqe 52.

Gazoniere Ne Shitje Rruga E Bogdaneve

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.82 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.05.2019 (17:15): Rruga e bogdaneve, afer shkolles avni rustemi, shitet gazoniere me siperfaqe 52.5 m2, me dokumenta te rregullta nga firma, kati 2 me ashensor ne pallat te ri, shitet bosh, e pershtatshme per klinike dentare, ballkon, tualet, orientimi jug shitet 5...

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

117,000 Euro Myslym Shyri Shitet apartament 2+1 Okazion! 
Shitet apartament 2+1 ne rrugen Myslym Shyri, apartamenti eshte 117m2

Myslym Shyri Shitet Apartament 2+1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

25.05.2019 (17:14): Okazion! shitet apartament 2+1 ne rrugen myslym shyri, apartamenti eshte 117m2 dhe ka organizim shume te mire te ambienteve ne sallon me hapsire te konsiderueshme + ambien gatimi, 2 dhoma gjumi te medha dhe 2 tualete me dritare dhe aspirim, si dhe ...

74,000 Euro id:89951 - shitet SUPER 2+1 112m2 me hipotek i mobiluar

Shitet Super 2+1 112m2 Me Hipotek I Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka dokumentacion te rregullte hipotekor shitet i mobiluar dhe eshte pjese e nje nga ndertimeve me cilesore te zones, i pozicionuar ne nje ... (Premium 13.07.2019)

77,000 Euro id:104558 - Shitet Apt 2+1 (70 m2) tek Rr. e Barrikadave (Mundesi Parkimi) Hipotek e Rregullt | Parket

Shitet apartament 2 + 1 (70 m2) tek rruga e barrikadave (zone e preferuar me mundesi parkimi) hipotek e rregullt | hapesire e shfrytezueshme me ndrici... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

77,000 Euro

100,000 Euro id:86672 - Shitet Super Apt 2+1 (80 m2) 100% i Ri, me Hipoteke te Rregullt (Stacioni i Trenit) - PARKET

Shitet super apartament 2 + 1 (80 m2) 100% i ri, me hipoteke te rregullt - stacioni i trenit (kompleksi "usluga" - rr. asim vokshi) lokacion perfekt |... (Premium 08.02.2020)

97,000 Euro id:29408 - 2+1+2wc+ Ballkon Mbas shkolles se baletit (Qender) Pallat i ri, Pamje Panoramike

2+1+2wc+ Ballkon Mbas Shkolles Se Baletit (qender) Pallat I Ri, Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apt 2 + 1 (115 m2) tek shkolla e baletit, pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe cdo gje funksionale | ndricim perfekt | kondicioner | d... (Premium 31.12.2019)

86,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë. Apartamenti ndodhet në zonën e Kopshti Zoologjik • Informacion mbi apartamen

Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

25.05.2019 (17:14): Apartamenti ndodhet në zonën e kopshti zoologjik • informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 3 banim • sipërfaqa e apartamentit: 94 m2 • organizimi: • ambjenti i gatimit • salloni ndenjes • 2 dhoma e gjumi • 2 tualete ...

70,000 Euro Shitet apartament 2+1 prane Rruges Ferit Xhajko Shitet apartament 2+1 prane Rruges Ferit Xhajko tek Rruga Memo Meto.
Apartament

Shitet Apartament 2+1 Prane Rruges Ferit Xhajko

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

25.05.2019 (17:14): Shitet apartament 2+1 prane rruges ferit xhajko tek rruga memo meto. apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati ekzistues. apartamenti ka sipërfaqe totale prej 67.2 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, t...

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

43,000 Euro Shitet,Apartament 1+1 Unaza E Re Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazes Se Re. Informacion mbi apa

Shitet,apartament 1+1 Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

25.05.2019 (17:03): ...

68,500 Euro Shitet,Apartament 2+1,'Future Home Residence' Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘Future Home Residence.E po

Shitet,apartament 2+1,'future Home Residence'

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

25.05.2019 (17:01): Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar në perëndim të qendrës së qytetit të tiranës, në rrugën “teodor keko”, kompleksi ka një distancë shumë të shkurtër nga pikat kryesore të qyte...

Mobilimi:Bosh

68,500 Euro

85,000 Euro id:123415 - Kodra e Diellit , shitet apartament i mobiluar

Kodra E Diellit , Shitet Apartament I Mobiluar

Kodra e Diellit | Tirane (0.07 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

🔭po kerkoni prej kohesh apartament per investim??? ky eshte rasti duhur per ju . 📍prane rezidences kodra e diellit , shitet super apartament 2+... (Premium 07.06.2019)

390,000 Euro id:118340 - Vile ne shitje

Vile Ne Shitje

Brryli | Tirane (2.40 Km nga qendra) Prona.one
5+1 Dhoma | Kuzhine
330.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Okazion shitet vile 3-kateshe. adresa: rr. marie logoreci / 200 metra siper kryqezimit te “pub venue” / prane shkolles 8-vjecare “hasan prish... (Premium 11.06.2019)

115,000 Euro id:123535 - Okazion Afer Bllokut dhe Liqenit, Shitet Apartament 2+1, Pallat cilesor me ashensor

Ne rrugen margarita tututani, shume afer bllokut dhe liqenit te tiranes, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 94 m2. kati 5 ne pallat ndertim cilesor... (Premium 18.07.2020)

67,000 Euro id:35268 - 1+1 Pallat I RI , ne zonen e Liqenit | Pamje nga Liq., ne fillim te rruges Peti | Parket | Qetesi

1+1 (61 m2) i vecant ne zonen e liqenit, ne fillim te rruges peti (40 m sa ngjitesh)| shume qetesi dhe larg zhurmave| me orientim te mire- perendim... (Premium 31.12.2019)

54,000 Euro id:93158 - Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 50 m² 54.000 Euro (Xhamlliku)

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e xhamllikut, prane conad-it. informacion mbi apartamentin: • kati 3 • siperfaqja e apartamentit : 50 m2 ... (Premium 07.03.2020)

72,000 Euro id:30440 - Mundesi Investimi: Shitet Apt 2+1 (74 m2) tek Rr. e Kavajes | i Mobiluar | PARKET | Kondicioner

Mundesi investimi: shitet apt 2 + 1 (74 m2) tek rruga e kavajes (zone e preferuar me mundesi parkimi) i mobiluar | shtruar me parket | kondicioner | p... (Premium 31.12.2019)

63,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,"Future Home Residence" Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘Future Home Residence.E po

Shitet,apartament 2+1,"future Home Residence"

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

25.05.2019 (17:00): Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar në perëndim të qendrës së qytetit të tiranës, në rrugën “teodor keko”, kompleksi ka një distancë shumë të shkurtër nga pikat kryesore të qyte...

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

89,700 Euro Shitet,Apartament 2+1,Future Home Residence Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘Future Home Residence.E po

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

25.05.2019 (17:00): Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar në perëndim të qendrës së qytetit të tiranës, në rrugën “teodor keko”, kompleksi ka një distancë shumë të shkurtër nga pikat kryesore të qyte...

Mobilimi:Bosh

89,700 Euro

73,500 Euro Shitet,Apartament 2+1 Unaza E Re Apartamenti ndodhet në zonën e Unazes Se Re,prane Bar Artistit. Apartamenti ë

Shitet,apartament 2+1 Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

25.05.2019 (16:58): Apartamenti ndodhet në zonën e unazes se re,prane bar artistit. apartamenti është i pozicionuar në katin e 6 banim, me sipërfaqe totale 105 m2. apartamenti ka orientim shume te mire dhe disponon dokumentcion të rregullt hipotekor. apartamenti ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim