Shitet Apartament 2+1 Tek Liqeni Artificial Tirane

Ne Tirane tek kompleksi Lakeview Residences i Gener 2 prane Diges se Liqenit SHITET apartament 2+1 me siperfaqe totale 89 m2. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenje, 1 tualet dhe nje ballkon panoramik. Gjithashtu apartamenti shoqerohet dhe me nje garazhd me sip 27 m2.
Cmimi 160.000 euro (perfshire dhe garazhdi)
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel.
E-mail. onlineprona@gmail.com

Njoftime te Ngjashme