Shitet Apartament 2+1 Tek Kopshti Zologjik Tirane

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOPSHTI ZOLOGJIK sip totale e apartamentit eshte 103 m2Disponon Dokument te rregullt hipotekor.Organizimi i Ap eshte nje dhome ndenje me dalje ne ballon ,dy dhoma gjumi me dalje ne ballkonin e vet secila,koridor dhe tualet me dritare Pallati eshte i ri 4 katesh me punime cilesore.Apartamenti eshte ne kat te trete.dhomat jane shtrual me parket dhe punimet e apartamentit jane cilesore.per nje vizit ne prone kontaktoni:

Njoftime te Ngjashme