2+1+Kuzhine+Ballkon, Me super rikonstruktim + PARKIM ( Oxhaku - Xhamia Xhura) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 30/03/2020 15:03

2 + 1 + Kitchen + Balcony, Superior Reconstruction + PARKING (Chimney - Jura Mosque)

Apartment for sale 2 + 1 + kitchen + balcony - SUPER INVESTED, FLOOR 3, 100% new recently made with architect, + 100% PARKING Below Palace-Tek Mosque Jura in Chimney | Very good price, Family neighborhood, with greenery, parks, very accessible by car and parking, comes out very quickly in the center

Q1487

Partition data:

- 2 bedrooms
- 1 living room + 1 kitchen
- 1 toilet
- 1 corridor
- 1 Spacious balcony

- TOTAL SIP: 73 (72.7) m2
- Net SIP: 73 (72.7) m2
- FLOOR: 3
- FLOOR FLOORS: 5

Characteristics:

- Newly Reconstructed (with Architect)
- New PORCELANI Tiles (Super Quality)
- * UNABLE TO MONEY *

- The area offers 100% PARKING below the building
- High natural light all the time
- Orientation: South and East (Fantastic)
- PERFECT PLANIMETER very regular

- Quiet neighborhood with family residents
- Trutin green neighborhoods and wide streets

- Common areas in the neighborhood (Nursery, garden)
- Designed by Architect
- New Wooden Doors
- New Duralumines High quality Double Glass
- New quality shutters
- Complete new paint
- New Armored Door
- High quality new sanitation

- New Italian Electrical Installations
- Slot machine with high voltage protection
- New Hydraulic Fittings
- WATER DEPOSITS ONLY + personal pumps

Price: 67,000 Euro

Tel or Whatsapp: 0692238499


5867

11 12 2019


Pagesa 67,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 73.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Belul Hatibi, Tirana, Albania
Lexime 8203

Shitet Apartament 2+1+kuzhin+ballkon - SUPER i INVESTUAR , KATI 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +PARKIM 100 % Poshte Pallatit -Tek Xhamia Xhura tek Oxhaku | Cmim shume i mire, Lagje familjare, me gjelberim, parqe, shume e aksesueshme me makin dhe parkime, del shume shpejt ne qender

Q1487

Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1 tualet
- 1 korridor
- 1 Ballkon i bollshem

- SIP TOTALE: 73 ( 72.7) m2
- SIP neto : 73 (72.7) m2
- KATI: 3
- KATET E PALLATIT: 5

Karakteristika:

- I Sapo rikonstuktuar ( me Arkitekt )
- PLLAKA te reja PORCELANI (Cilesi super)
- * I PABANUAR ME PARE *

- Zona ofron PARKIM 100% poshte pallatit
- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
- Orientimi: Jug dhe Lindje ( Fantastik )
- PLANIMETRI PERFEKTE shum e rregullt

- Lagje e qete , me banore familjare
- Lagje me gjelberim trutuare dhe rruge te gjera

- Ambiente te perrbashketa ne lagje ( Kopesht , lulishte )
- Dizenjuar me Arkitekt
- Dyer Druri te reja
- Duralumine te reja Dopio xham shume cilesore
- Grila te reja cilesore
- Lyerje Komplet e re
- Dere e Blinduar e re
- Sanitare shume cilesore te reja

- Instalime Elektrike te reja Italiane
- Automat me mbrojtje nga tensioni i larte
- Intalime Hidraulike te reja
- DEPOSZITE UJI ME VETE + pompe personale

Cmimi: 67,000 Euro

Tel ose Whatsapp:


5867

12/11/2019