Shitet 2+1+Bllk (Bosh) tek Klani (Porcelani) Pallat i Ri me Ashensor | Planimetri e Rregullt | Ndricim Perfekt Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 07/04/2020 15:54

For sale 2 + 1 + Bllk (Empty) at Klani (Porcelani) New Palace with Elevator | Regular Planning | Perfect Lighting

Apartment for sale 2 + 1 + Balcony (92 m2) near Klan (Porcelain-Str. Congress of Manastir) New Palace with Elevator | Large Space with Regular Planning and Perfect Lighting | Absolute Calmness | Perfect Orientation | Functional Toilet

Q1517

Separation data:

- 1 soxhorno
- 1 kitchen
- 2 bedrooms
- 1 toilet
- 1 corridor
- 1 balcony

- SOT TOTAL: 92 m2
- SIP NET: 83.12 m2
- KATI: 8
- PALLAT CAT: 12
- ASHENSOR

Characteristics:

- APARTMENT 2 + 1 + 1WC + 1 balcony ***
- ORIENTATION: west
- REGULAR PLANNING
- FOR SALE
- Perfect zone
- ABSOLUTE CALL

- Quality Electrical Installations
- Quality Hydraulic Installations

- Nearby facilities
- Access by public transport

Price: 69,000 Euros

Tel or Whatsapp: 06847800436155

02 06 2020


Pagesa 69,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 88.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Tirana, Albania
Lexime 6630

Shitet Apartament 2+1+Ballkon (92 m2) afer Klanit (Porcelani-Rr. Kongresi i Manastirit) Pallat i Ri me Ashensor | Hapesire e Madhe me Planimetri te Rregullt dhe Ndricim Perfekt | Qetesi Absolute | Orientim Perfekt | Tualet Funksional

Q1517

Te dhenat e ndarjes:

- 1 soxhorno
- 1 kuzhine
- 2 dhome gjumi
- 1 Tualet
- 1 korridor
- 1 ballkon

- SIP TOTALE: 92 m2
- SIP NETO: 83.12 m2
- KATI: 8
- KATET E PALLATIT:12
- ASHENSOR

Karakteristika:

- APARTAMENT 2+1+1WC+ 1 ballkon***
- ORIENTIMI : perendim
- PLANIMETRI E RREGULLT
- SHITET BOSH
- Zone perfekte
- QETESI ABSOLUTE

- Instalime Elektrike Cilesore
- Instalime Hidraulike Cilesore

- Facilietet afer
- Akses me Transport publik

Cmimi: 69.000 Euro

Tel ose Whatsapp:6155

06/02/2020