Shitet Apartament modern 2+1,122 m2,170.000 Eur(Rruga e Barrikadave) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 19/09/2019 22:05

170,000 Euro

  • Shitet Apartament modern 2+1,122 m2,170.000 Eur(Rruga e Barrikadave)
  • Shitet Apartament modern 2+1,122 m2,170.000 Eur(Rruga e Barrikadave)
  • Shitet Apartament modern 2+1,122 m2,170.000 Eur(Rruga e Barrikadave)
  • Shitet Apartament modern 2+1,122 m2,170.000 Eur(Rruga e Barrikadave)

Sell apart 2 + 1, Barricade Street

Sell 2 + 1 apartment on the road to Barricades adjacent to the "Sami Frasheri" gymnasium. The apartment is located on the 10th floor of a new building with high quality work. It has a very functional plan and abundant space. The total area of the apartment is 107 m2 and consists of 2 bedrooms, 1 living room with cooking area, 2 toilets, 1 balcony and a large veranda 15 m2. The area in which the apartment is located is most popular since it creates all facilities: school, urban station, ministries and many with all the main instincts from where to go. Price: 160.000 Euro


Pagesa 170,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 122.00
Kati 10
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
Lexime 622

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Barrikadave . Apartamenti ndodhet ne kat te 10-te te nje pallati te ri me punime mjaft cilesore. Ka nje planimetri mjaft funksionale dhe hapesira te bollshme. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 107 m2 dhe ka ne perberje 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje bashke me ambientin e gatimit, 2 tualete, 1 ballkon dhe nje verande te madhe 15 m2. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e preferuar pasi te krijon te gjitha faciletet: shkolla, stacion urbani, ministrite dhe shume prane me te gjitha instucionet kryesore nga ku mund te shkoni ne kembe

Cmimi: 170.000 Euro

Gati per banim!