Shitet apartament 2+1+2+verande Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 10:41

117,800 Euro

  • Shitet apartament 2+1+2+verande
  • Shitet apartament 2+1+2+verande

Sell 2 + 1 + 2 + veranda apartment

Sell a 2 + 1 + 2 + veranda apartment at the Train Station in the new boulevard. The apartment has a sip. Total 141.6m2 of which: net net-93.7m2, shared-9.1m2 and veranda-38.8m2. The property is located on the 6th floor (not last) of a well-maintained building and elevator. Orientation is East-South-West and gives natural light to the apartment. It is organized in: 1 spacious living room with cooking area, 2 bedrooms, 2 toilets and veranda. The apartment also has 2 parking spaces of 32.26m2 for a price: 20mij Euro. Property is with regular documentation.


Pagesa 117,800 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 141.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa New Boulevard Tirana, Tirana, Albania
Lexime 142

Shitet apartament 2+1+2+verande tek Stacioni Trenit ne bulevardin e ri. Apartamenti ka nje sip. Totale 141.6m2 nga te cilat : sip neto-93.7m2, sip perbashket-9.1m2 dhe verande-38.8m2. Prona ndodhet ne katin e 6-te banim(jo te fundit) te nje pallati me administrim te mire dhe ashensor. Orientimi eshte Lindje-Jug-Perendim dhe I jep ndricim natyral apartamentit. Organizohet ne : 1 sallon te bollshem me zonen e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe veranda. Apartamenti disponon edhe 2 poste parkimi 32.26m2 kundrejt nje cmimi : 20mij Euro. Prona eshte me dokumentacion te rregullt.