SHITET APARTAMENTE 1+1 NE BULEVARDIN BAJRAM CURRI, NE ZONEN ALI DEMI. Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 10:39

58,000 Euro

  • SHITET APARTAMENTE 1+1 NE BULEVARDIN BAJRAM CURRI, NE ZONEN ALI DEMI.
  • SHITET APARTAMENTE 1+1 NE BULEVARDIN BAJRAM CURRI, NE ZONEN ALI DEMI.

SALE APARTMENTS 1 + 1 IN BULEVARD BAJRAM CURRI, AL DEMI ZONEN.

Apartment for sale in Alesio 2014 complex, in Bajram Curri Boulevard in Ali Demi area. The apartment is located on the fourth floor of a six-storey west-facing building. The apartment is organized in the living area together with the cooking and the bedroom. The year is in the construction phase and ends December 2019. Contact 069 40 500 20!


Pagesa 58,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 69.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania
Lexime 342
SHITET APARTAMENTE 1+1 NE BULEVARDIN BAJRAM CURRI, NE ZONEN ALI DEMI. 8e0be898-980a-2066-c144-2800e0eab1e4.png (Format ) |

Shitet apartament ne kompleksin Alesio 2014, ne Bulevardin Bajram Curri ne zonen Ali Demi. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje godine 6 kate me orientim nga perendimi. Apartamenti eshte i organizuar ne ambientin e ndenjes bashke me ambientin e gatimit dhe nje dhome gjumi. Godina eshte ne faze ndertimi dhe perfundon ne dhjetor 2019. Kontakto !