SHITET APARTAMENTE 3+1 NE BULEVARDIN BAJRAM CURRI, NE ZONEN ALI DEMI. Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 10:39

117,000 Euro

  • SHITET APARTAMENTE 3+1 NE BULEVARDIN BAJRAM CURRI, NE ZONEN ALI DEMI.
  • SHITET APARTAMENTE 3+1 NE BULEVARDIN BAJRAM CURRI, NE ZONEN ALI DEMI.

SALE APARTMENTS 3 + 1 IN BULEVARDIN BAJRAM CURRI, IN THE AREA ALI DEMI.

Apartment for sale in Alesio 2014 complex, in Bajram Curri Boulevard in Ali Demi area. The apartment is located on the fourth and sixth floor of a 6 storey building. The apartment is organized in the living area together with the cooking space, 3 bedrooms and 2 toilets. The building is in the construction phase and ends in December 2019. Contact 069 40 500 20


Pagesa 117,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 138.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania
Lexime 319
SHITET APARTAMENTE 3+1 NE BULEVARDIN BAJRAM CURRI, NE ZONEN ALI DEMI. 0c827271-3218-351b-5577-64c33d12ac11.png (Format ) |

Shitet apartament ne kompleksin Alesio 2014, ne Bulevardin Bajram Curri ne zonen Ali Demi. Apartamenti ndodhet ne katin e katert dhe te gjashte te nje godine 6 kate. Apartamenti eshte i organizuar ne ambientin e ndenjes bashke me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Godina eshte ne faze ndertimi dhe perfundon ne dhjetor 2019. Kontakto