Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 100.5 m2 100.000 Euro (Rruga e Dibres)plus11660 Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 24/02/2020 12:37

100,000 Euro

  •  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 100.5 m2 100.000 Euro (Rruga e Dibres)plus11660
  •  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 100.5 m2 100.000 Euro (Rruga e Dibres)plus11660
  •  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 100.5 m2 100.000 Euro (Rruga e Dibres)plus11660
  •  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 100.5 m2 100.000 Euro (Rruga e Dibres)plus11660
  •  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 100.5 m2 100.000 Euro (Rruga e Dibres)plus11660

Tirana, sell apartment 2 + 1 + BLK Floor 6, 105 m² 100,000 Euro (Dibra Street)

Apartment for sale on Dibra Street near Tower Bridge 3. The apartment is located on the 6th floor of a new building, well managed. The apartment has an area of 105m2 and is organized as follows: living room, cooking area, 2 bedrooms, 2 bathrooms, balcony. The apartment is sold empty .. Its east orientation enables the house to be illuminated for most of the day. The location of the apartment offers easy access to the advantages by area (tranquility, security, clean air as well as being a very family-friendly area, access to the main roads with an urban line connecting the center of Tirana, school, kindergartens, nurseries, various trading). Extras offered by the apartment: • with mortgage • regular square footage • quality construction • fully invested • with parquet • with toilet • with elevator • with garage • with views inside the complex To visit us contact us plus11660


Pagesa 100,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 100.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania
Lexime 439

Shitet apartament ne rrugen e Dibres tek Tower Bridge 3.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100.5m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti shitet bosh..Orientimi i tij lindje mundeson shtepise ndricim ne pjesen me te madhe te dites. Vendndodhja e apartamentit te ofron lehtesi ne aksesimin e avantazheve sipas zones (qetesine, sigurine , ajrin e paster si dhe eshte zone teper familjare, akses ne rruget kryesore me linje urbani qe te lidh me qendren e tiranes, shkolle, kopshte, cerdhe, njesi te ndryshme tregtare). Ekstra qe ofron apartamenti: • me hipotek • kubature e rregullt katrore • ndertim cilesor • totalisht e investuar • me parket • me tualet inkaso • me ashensor • me garazh • me pamje brenda kompleksit Per ta vizituar na kontaktoni !plus11660