SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE TEK PALLATI ME SHIGJETA Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 19/08/2019 16:45

55,000 Euro

  • SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE TEK PALLATI ME SHIGJETA
  • SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE TEK PALLATI ME SHIGJETA
  • SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE TEK PALLATI ME SHIGJETA

1 + 1 APARTMENT FOR SALE WITH A DOWN MOTION

Apartment for sale on Kavaja Street on the second floor of a relatively new building.
The organization consists of a regular layout with 1 hallway in the entrance, living and kitchen area, 1 bedroom with balcony access, 1 toilet with windows.
The apartment has a net surface of 51.8 m2.
Has a certificate of ownership.


Pagesa 55,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 52.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Pallati me shigjeta, Kavaja Street, Tirana, Albania
Lexime 117

Shitet apartament ne Rrugen e Kavajes ne katin e dyte te nje ndertimi relativisht te ri.
Organizimi perbehet nga nje planimetri e rregullt me 1 koridor ne hyrje, ambjent ndenje dhe kuzhine, 1 dhome gjumi me dalje ne ballkon, 1 tualet me dritare.
Apartamenti ka nje siperfaqe neto ne certifikate prej 51,8 m2.
Disponon certifikate pronesie.