SUPER OKAZION!! Shitet apartament 2+1 Rruga Eduard Mano Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 16/01/2020 08:54

90,000 Euro

  • SUPER OKAZION!! Shitet apartament 2+1 Rruga Eduard Mano
  • SUPER OKAZION!! Shitet apartament 2+1 Rruga Eduard Mano
  • SUPER OKAZION!! Shitet apartament 2+1 Rruga Eduard Mano
  • SUPER OKAZION!! Shitet apartament 2+1 Rruga Eduard Mano

SUPER OKAZION !! Two room apartment for sale Eduard Mano Street

The apartment is located on Edek Mano Street in one of the most favorite areas for bathing and living.
Apartment info: 4th floor technical floor, 105 m2 apartment surface, maximum sunlight orientation and fantastic views.
The apartment has: living room, cooking area, 2 bedrooms, 1 bathroom, 1 balcony, invested, with elevator.
City accessible and preferred residential area.
Questionable Price.


Pagesa 90,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 105.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Eduard Mano, Tirana, Albania
Lexime 434

Apartamenti eshte i pozicionuar nTek Rruga Eduard Mano ne nje nga zonat me te preferuara per banm dhe per jetese.
Informacion mbi apartamentin: kati 4 teknik i parafundit, siperfaqja e apartamentit 105 m2, orjentim maksimal ndaj drites se diellit dhe pamje fantastike.
Apartamenti disponon: salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon, i investuar, me ashensor.
Zone e aksesueshme ne qytet dhe e preferuar per banim.
Cmimi i Diskutueshem.