Shitet apartament 2+1 ne Fresk, Tirane Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 15:37

48,800 Euro

  • Shitet apartament 2+1 ne Fresk, Tirane

Two bedroom apartment for sale in Fresk, Tirana

2 bedroom apartment for sale in Fresk.
The apartment is located in a building where the works are finished.
Organized on 4 floors + 1 attic floor + 1 underground floor.

Area of the apartment: 98.5 (ninety five points) square meter,

Total area: 108.4 (one hundred and eight point four) square meter,

Common area: 9.9 (nine point nine) square meter,

It is situated on the second floor of a residential building.
Price is 450 Euro m2.

Furnish your home as you wish by making your own this wonderful apartment as soon as possible.

Call: 0699947554 and 0697264350.


Pagesa 48,800 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 108.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresk, Tirane
Lexime 381

Shitet apartament i tipit 2+1 ne Fresk.
Apartamenti ndodhet ne nje godine ku punimet jane te perfunduara.
E organizuar ne 4 kate+1 kat papafingo + 1 kat nentoke.

Siperfaqe e apartamentit: 98.5 (nentedhjet pike pese) meter katror,

Siperfaqe totale: 108.4 (njeqind e tete pike kater ) meter katror,

Siperfaqe e perbashket: 9.9 (nente pike nente) meter kator,

Ndodhet ne katin e dyte te banimit.
Cmimi eshte 450 Euro/m2.

Mobiloni shtepine tuaj ashtu sic ju deshironi duke bere tuajin sa me pare kete apartament te mrekullueshem.

Telefononi: dhe .