Shitet apartament 2+1 me hipoteke 78m2 te Pediatria 55000 Euro! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 18/09/2019 12:12

55,000 Euro

  • Shitet apartament 2+1 me hipoteke 78m2 te Pediatria 55000 Euro!
  • Shitet apartament 2+1 me hipoteke 78m2 te Pediatria 55000 Euro!
  • Shitet apartament 2+1 me hipoteke 78m2 te Pediatria 55000 Euro!
  • Shitet apartament 2+1 me hipoteke 78m2 te Pediatria 55000 Euro!
  • Shitet apartament 2+1 me hipoteke 78m2 te Pediatria 55000 Euro!
  • Shitet apartament 2+1 me hipoteke 78m2 te Pediatria 55000 Euro!

Apartment for sale 2 + 1 with a 78m2 mortgage in Pediatrics 55000 Euro!

Apartment for sale 2 + 1 with a 78m2 mortgage in Pediatrics 55000 Euro!
The apartment is located on the third floor of an existing building near Cajupi Gymnasium. It has a 78m2 of living space, organized in a living room, a cooking area, two bedrooms, a toilet and a balcony. The apartment has east-west orientation and good natural lighting. Has regular mortgage documentation. Sell on credit too. For a visit to the property contact Tean +355695562905


Pagesa 55,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 78.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Brryli
Adresa Pediatria
Lexime 117

Shitet apartament 2+1 me hipoteke 78m2 te Pediatria 55000 Euro!
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekistues afer gjimnazit Cajupi. Ka nje hapesire prej 78m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ka orientim lindje-perendim dhe ndricim te mire natyral. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Shitet edhe me kredi. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +