Tek Komuna e Parisit, Shitet Ap.2+1+2 me Orientim Perfekt . Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 23/10/2019 16:35

140,000 Euro

  • Tek Komuna e Parisit, Shitet Ap.2+1+2 me Orientim Perfekt .
  • Tek Komuna e Parisit, Shitet Ap.2+1+2 me Orientim Perfekt .
  • Tek Komuna e Parisit, Shitet Ap.2+1+2 me Orientim Perfekt .
  • Tek Komuna e Parisit, Shitet Ap.2+1+2 me Orientim Perfekt .

In Paris Municipality, Sell Ap.2 + 1 + 2 with Perfect Orientation.

In a commune of Paris, in one of the best areas of Tirana, in Medar Shtylla street, in Kika 1 complex, a 2 + 1 + 2 apartment is for sale on the 2nd floor of a new and quality building. The apartment has very regular layout and is organized in a living room with cooking and dining area and balcony access, two bedrooms also with balcony access, and two bathrooms. The orientation of the apartment is South-West which enables natural lighting throughout the day. The heating of the apartment is provided through the central boiler system. The area where the complex is located offers tranquility, security and all facilities in services, education, transportation etc. Also the complex is well managed and provides all the services for a comfortable living. Full mortgage documentation.


Pagesa 140,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 135.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 69

Tek Komuna e Parisit, ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ne rrugen Medar Shtylla, ne kompleksin Kika 1, shitet apartament 2+1+2 ne katin e 2, te nje pallati te ri dhe cilesor. Apartamenti ka planimetri shume te rregullt dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje me ambjent gatimi dhe ngrenie dhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi gjithashtu me dalje ne ballkon, dhe dy tualete. Orientimi i apartametit eshte Jug-Perendim qe mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Ngrohja e apartamentit sigurohet nepermjet sistemit qendror te kaldajes. Zona ne te cilen ndodhet kompleksi ofron qetesine, sigurine dhe gjithe facilitetet ne sherbime, edukim, transport etj. Gjithashtu kompleksi eshte i mire administruar dhe siguron te gjitha sherbimet per nje jetese komode. Disponon dhe dokumentacion te plote hipotekor.