SHITET APARTAMENT 2+1 54000Euro ME YZBERISHT Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 18/09/2019 08:39

53,900 Euro

  • SHITET APARTAMENT 2+1 54000Euro ME YZBERISHT
  • SHITET APARTAMENT 2+1 54000Euro ME YZBERISHT
  • SHITET APARTAMENT 2+1 54000Euro ME YZBERISHT

APARTMENT FOR SALE 2 + 1 54000 € WITHOUT YZBER

Two bedroom apartment for sale in Yzberisht, located on the 4th floor of a new building with elevator.
The apartment has a total surface of 84m2 and has a well-organized layout. It is organized in 2 bedrooms, 1 soxorno when the kitchen is separated from the living room, 2 bathrooms, and 2 balconies.
The orientation of the apartment is South East which made the apartment most of the day bright and warm.
The area where the apartment is located has access to the main road and offers many amenities: markets, pharmacies, etc. Has regular mortgage documentation.

Contact us for more information.


Pagesa 53,900 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 83.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Albania
Lexime 215

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht, i cili ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti ka nje siperfaqje totale prej 84m2 dhe ka nje planimetri te mireorganizuar. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno kur pjesa e gatimit eshte e vecuar nga ajo e ndjenjes, 2 tualete,dhe 2 ballkone.
Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje cka bene qe apartamenti te jete ne pjesen me te madhe te dites i ndricuar dhe i ngrohte.
Zona ku ndodhet apartamenti ka akses me rrugen kryesore dhe te ofron shume facilitete : markete , farmaci, etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacione na kontaktoni.