Tirane,shes apartament 2+1,Kati 3,135 m2 169.000 Eur (Delijorgji) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 15/10/2019 19:36

169,000 Euro

  • Tirane,shes apartament 2+1,Kati 3,135 m2 169.000 Eur (Delijorgji)
  • Tirane,shes apartament 2+1,Kati 3,135 m2 169.000 Eur (Delijorgji)
  • Tirane,shes apartament 2+1,Kati 3,135 m2 169.000 Eur (Delijorgji)

Tirana, sell apartment 2 + 1 + A + BLK Floor 3, 135 m² 169.000 Euro (Kavaja Street)

Located on the 3rd floor, with super quality works. It has 135 m2 of living space and consists of living room + kitchen, 2 bedrooms, 2 bathrooms and a balcony. It is the best residential complex in the capital where the quality of work, comfort, children's park is remarkable. Hurry to make yours! Price: 169.000 Euro.


Pagesa 169,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 135.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 417

Ndodhet ne katin e 3-te te banimit, me punime super cilesore.

Ka siperfaqe totale prej 135 m2 dhe perbehet nga salloni+gatim,2 dhoma,2 tualete dhe ballkon.

Eshte kompleksi rezidencial me i mire ne kryeqytet ku bie ne sy cilesia e punimeve,komforti,park per femije .

Nxitoni ta beni tuajin !

Cmimi: 169.000 Euro