Shitet, Penthouse, Kodra e Diellit, Tirane, PRI12506 Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/11/2019 13:58

350,000 Euro

  • Shitet, Penthouse, Kodra e Diellit, Tirane, PRI12506
  • Shitet, Penthouse, Kodra e Diellit, Tirane, PRI12506
  • Shitet, Penthouse, Kodra e Diellit, Tirane, PRI12506

For Sale, Penthouse, Sun Hill, Tirana, PRI12506

The Penthouse is located on the Sun Hill. Apartment information: • New construction • Residential floor • Apartment surface: 223.35 m2 • Veranda 182m2. • Certificate of ownership. The apartment has: • Hall • 5 Bedrooms • 2 Bathrooms • 2 Chimneys • Heating and cooling system. Contact us to visit!


Pagesa 350,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 5+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 223.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania
Lexime 446

Penthouse ndodhet tek Kodra e Diellit. Informacion mbi apartamentin: • Ndertim i ri • Kati i banim • Siperfaqja e apartamentit: 223.35 m2 • Verande 182m2. • I pajisur me certifikate pronesie. Apartamenti disponon: • Holl • 5 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Oxhake • Sistem ngrohje dhe ftohje. Per ta vizituar na kontaktoni!