SHITET APARTAMENT TE DON BOSKO AFER ZOGUT ZI Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 09/10/2019 19:59

53,000 Euro

  • SHITET  APARTAMENT TE DON  BOSKO AFER ZOGUT  ZI
  • SHITET  APARTAMENT TE DON  BOSKO AFER ZOGUT  ZI

SELL APARTMENT TO DON BOSKO BY BLACK BIRD

Apartment for sale in DON BOSKO 2 + 1 with mortgage. The apartment has 50 m2 of 4th floor, and consists of two bedrooms, a kitchen and a toilet. The apartment is located in a building built before the 90's. The apartment is without elevator and orientation from east. The apartment is not furnished. SOLD ONLY FOR 53,000 EUROS.

CEL: 00355 695406860

http: www.merlinimobiliare.com


Pagesa 53,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 50.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania
Lexime 185

Shitet Apartament tek DON BOSKO 2+1 me hipotek. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 50 m2 kati i 4, dhe eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje soxhorno e guzhin bash dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ndertuar para viteve 90. Apartamenti eshte pa ashensor dhe me orjentim nga lindja. Apartamenti eshte i pa mobiluar. SHITET VETEM PER 53.000 EURO.

CEL:

http://www.merlinimobiliare.com