Shitet 1+1 me hipoteke ne astir Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 13/10/2019 21:17

49,000 Euro

Sell 1 + 1 with no mortgage

Sell 1 + 1 to get away
The apartment has regular layout and sunshine throughout most of the day!


Pagesa 49,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 72.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania
Lexime 291

Shitet 1+1 te ikon ne astir
Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe diell gjate pjeses me te madhe te dites!