Shitet apartament 3+1, 79m2, 52000euro me hipoteke tek Rr. Dibres! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/11/2019 13:36

52,000 Euro

  • Shitet apartament 3+1, 79m2, 52000euro me hipoteke tek Rr. Dibres!
  • Shitet apartament 3+1, 79m2, 52000euro me hipoteke tek Rr. Dibres!
  • Shitet apartament 3+1, 79m2, 52000euro me hipoteke tek Rr. Dibres!
  • Shitet apartament 3+1, 79m2, 52000euro me hipoteke tek Rr. Dibres!
  • Shitet apartament 3+1, 79m2, 52000euro me hipoteke tek Rr. Dibres!
  • Shitet apartament 3+1, 79m2, 52000euro me hipoteke tek Rr. Dibres!
  • Shitet apartament 3+1, 79m2, 52000euro me hipoteke tek Rr. Dibres!

Three bedroom apartment for sale near the Str. Dibra!

Three bedroom apartment for sale near the Str. Dibra! The apartment is located on the third floor of a 4 storey building next to Dibra Street. The apartment is organized in a living room, three bedrooms (all with windows), a distribution corridor and a toilet with windows. Situated in an area that meets all lifestyle amenities, close to schools, kindergartens, hospitals and bus routes. The apartment has good natural lighting, east-west orientation and has regular mortgage documentation.


Pagesa 52,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 79.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania
Lexime 272

Shitet apartament 3+1, 79m2, 52000euro me hipoteke tek Rr. Dibres! Apartamenti ndodhet ne katin e trete (jo te fundit) te nje pallati ekzistues perball me Shkollen e Bashkuar. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, tre dhoma gjumi (te gjitha me dritare), nje koridor shperndares dhe nje tualet me dritare. Ndodhet ne nje zone qe i ploteson te gjitha facilitetet e jeteses, fare prane shkollave, kopeshteve, spitaleve dhe linjave te autobusit. Apartamenti ka ndricim te mire natyral, orientim lindje-perendim dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.