Shitet apartamente 2+1+2 te liqeni i thate me hipoteke! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 14/11/2019 11:03

83,500 Euro

  • Shitet apartamente 2+1+2 te liqeni i thate me hipoteke!
  • Shitet apartamente 2+1+2 te liqeni i thate me hipoteke!
  • Shitet apartamente 2+1+2 te liqeni i thate me hipoteke!

2 + 1 + 2 apartments for sale in the dry lake with a mortgage!

Two bedroom apartment for sale on the dry lake with a mortgage! The apartment is located on the third floor and it is organized by a living room two bedrooms two bathrooms and two balconies with total area of 118 m2. contact us for more info.


Pagesa 83,500 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 115.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Liqeni Thate, Tirane, Shqiperia
Lexime 217

Shitet apartament 2+1+2 te liqeni i thate me hipoteke! Apartamenti ndodhet ne katin e tret banim organizohet nga nje ambjente ndenje dy dhoma gjumi dy tualete dhe dy ballkone me sp 118 m2 total. per me shum info na kontaktoni.