Apartament 1+1 per shitje ne Kompleksin MGB tek Birra Tirana. Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 26/05/2020 13:48

45,000 Euro

  • Apartament 1+1 per shitje ne Kompleksin MGB tek Birra Tirana.

One bedroom apartment for sale in MGB Complex in Tirana Beer.

1 + 1 apartment for sale in MGB residential complex in Tirana Beer. Regular and spacious introductions. High quality construction located in an easily accessible area with fast development. Only 15 minutes from the center of Tirana. Direct exit to the large ring leading to TEG. The apartment is located on the 4th floor. The South-East orientation helps it to have natural light and sun all day long. The apartment is organized: - living room + kitchen; -bedroom; -tualet; -ballkon. The mortgage comes out immediately after the works are completed.


Pagesa 45,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 60.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Konferenca e Pezes
Lexime 331

Apartament 1+1 per shitje ne kompleksin e banimit MGB tek Birra Tirana. Hyrje te rregullta dhe te bollshme. Ndertim i nje cilesie te larte i vendosur ne nje zone lehtesisht te aksesueshme dhe me zhvillim te vrullshem. Vetem 15 minuta nga qendra e Tiranes. Dalje direkte ne unazen e madhe qe te con ne TEG. Apartamenti eshte i vendosur ne katin e 4 banim. Orientimi Jug-Lindje e ndihmon ate qe te kete drite natyrale dhe diell gjate gjithe dites. Apartamenti organizohet: -sallon ndenjie+kuzhine; -dhome gjumi; -tualet; -ballkon. Hipoteka del menjehere pas perfundimit te punimeve.