Shitet Apartament tek Ali Demi! 2+1 60,000 Euro Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 30/03/2020 15:06

60,000 Euro

  • Shitet Apartament tek Ali Demi! 2+1 60,000 Euro
  • Shitet Apartament tek Ali Demi! 2+1 60,000 Euro

Apartment for Sale in Ali Demi! 2 + 1 60,000 Euro

Apartment suitable for your new family!
Mangalem Complex 21 near Ali Dami offers you comfort and security
2 + 1 apartment for € 60,000
✔️ Installment payment
100 100% Financing
Pa Car-free green spaces


Pagesa 60,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 79.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Ali Demi
Lexime 366

Apartament i pershtatshem per familjen tuaj te re!
Kompleksi Mangalem 21 prane Ali Demit ju ofron komoditet dhe siguri😊
Apartament 2+1 per 60,000Euro
✔️ Pagese me keste
✔️ Financim 100%
✔️ Hapesira te gjelberuara pa makina