Apartament ne Shitje tek 21 Dhjetori! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 28/03/2020 19:39

64,000 Euro

  • Apartament ne Shitje tek 21 Dhjetori!
  • Apartament ne Shitje tek 21 Dhjetori!

Apartment for Sale on December 21!

Super Apartment for sale in the most sought after complex in Tirana, Magnet, very close to 21 December
✔️ 1 + 1 53m2
Jug Orientation South
Ode Comfortable space
Me Installment payments and financing up to 75%
✔️ Insulation
E Ventilated facade
✔️ High quality with European ecological products

Book now:


Pagesa 64,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 53.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania
Lexime 89

Super Apartament ne shitje ne kompleksin me te kerkuar ne Tirane, Magnet, shume prane 21 Dhjetorit❗️
✔️ 1+1 53m2
✔️ Orientim Jug
✔️ Hapesira komode
✔️ Pagesa me keste dhe financim deri ne 75%
✔️ Zeizolim
✔️ Fasade e ventiluar
✔️ Cilesi e larte me produket ekologjike europiane

Rezervoni tani: