Shitet apartament 2+1 ne rezidencen Tower Bridge 3, Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 24/05/2020 00:39

2 bedroom apartment for sale in Tower Bridge 3,

2 bedroom apartment for sale in Tower Bridge 3.
The apartment has a total area of 89.3, net area of 81.4 m2 and is located on the 6th floor.
It is organized in: 1 living room common with kitchen area, 2 bedrooms, 1 balcony and 1 toilet.
The property is invested, paved with parquet, suspended ceilings, spots, double glazed windows.
Tower Bridge 3 is a residence that pays special attention to sunbathing and natural ventilation and sets an excellent relationship between the building, greenery and public spaces.
They are expected to be issued with ownership certificates very soon.

For more information and a visit to the property contact us.


Pagesa 81,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 89.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania
Lexime 482

Shitet apartament 2+1 ne rezidencen Tower Bridge 3.
Apartamenti ka siperfaqe totatale 89.3, siperfaqe neto 81.4 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 banim.
Organizohet ne: 1 sallon ndenje te perbashket me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet.
Prona eshte e investuar, e shtruar me parket, tavane te varur, spote, vetrata dopjoxham.
Tower Bridge 3 eshte nje rezidence qe i jep vemendje te vecante diellezimit dhe ajrosjes natyrale dhe vendos nje raport te shkelqyer ndermjet nderteses, gjelberimit dhe hapesirave publike.
Pritet shume shpejti te pajisen me certifikate pronesie.

Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone na kontaktoni.