Tirane,Super apartament me hipoteke ne shitje 105 m2,135.000 Eur (SECRET GARDEN REZIDENCE) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 14/11/2019 20:20

Apartment for Sale

The apartment is located in the Kodr ss diellit area. It consists of living room + kitchen, 2 bedrooms, 1 toilet +2 balconies. Total surface of the apartment: 98.5 m2. 3rd floor, south-east orientation, uninhabited. Currently in the mortgage process! Price: 73.500 Euro.


Pagesa 135,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 105.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Mullet, Albania
Lexime 5467

Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG.

Perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe 2 ballkon.

Sip totale 105 m2 Kati 2 banimit ne kompleks rezidencial.

Nese kerkoni qetesine absolute dhe luksin ky eshte apartamenti i duhur.

Cmimi : 135.000 Euro

Mundesi kreditimi 70% te vleres!