Tirane, shes apartament 1+1 Kati 3, 55 m2, 31000 Euro ( Shkoze ) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 20/05/2020 14:12

31,000 Euro

  • Tirane, shes apartament 1+1 Kati 3, 55 m2, 31000 Euro ( Shkoze )
  • Tirane, shes apartament 1+1 Kati 3, 55 m2, 31000 Euro ( Shkoze )
  • Tirane, shes apartament 1+1 Kati 3, 55 m2, 31000 Euro ( Shkoze )
  • Tirane, shes apartament 1+1 Kati 3, 55 m2, 31000 Euro ( Shkoze )

Tirana, sell apartment 1 + 1 Floor 3, 55 m2, 31000 Euro (Shkozë)

The apartment is positioned in the Shkozës area. The complex is located in a very good place characterized by clean air, excellent microclimate and very sunny, which gives the advantage of having panoramic views over the city of Tirana, Mount Dajti. This view, because of this positioning can never be caught. The complex is in a quiet area, far from the smog and noise of Tirana. The large ring will pass 100-150 m away from the facility giving it quick access, as well as maintaining the privacy of the area and the distance needed to avoid being disturbed by the traffic noise of large roads. Information on the apartment: • 3rd floor residence • Apartment area: 55 m2 • Orientation: East. The apartment is empty and has: • Living room • Kitchen • 1 bedroom • Toilet • Balcony • New building • Elevator • Quality work • Thermal insulation • Waterproofing • Double glazing • Chiller system. To contact us please contact us!

Cel: +355693924165


Pagesa 31,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 55.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Shkoze, Albania
Lexime 4149

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Shkozes. Kompleksi ndodhet ne nje vend shume te mire te karakterizuar nga ajri i paster, mikroklime e shkelqyer dhe me shume diell, qe i jep avantazhin te kete pamje panoramike mbi qytetin e Tiranes, malin e Dajtit. Kjo pamje, per shkak te ketij pozicionimi nuk mund te zihet asnjehere. Kompleksi eshte ne nje zone te qete, larg smogut dhe zhurmave te Tiranes. Unaza e madhe do te kaloje 100-150 m larg objektit duke i dhene akses per levizje te shpejta, si dhe duke i ruajtur intimitetin e zones dhe distancen e nevojshme per te mos u shqetesuar nga zhurmat e qarkullimit te rrugeve te medha. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 banim • Siperfaqja e apartamentit : 55 m2 • Orientimi : Lindje. Apartamenti eshte bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 1 dhome gjumi • Tualeti • Ballkoni • Pallat i ri • Ashensor • Punime cilesore • Termoizolim • Hidroizolim • Dopio xham • Sistem chiller. Per ta vizituar na kontaktoni!