Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 117 m2 65.000 Euro (Fresku) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 17/09/2019 14:44

65,000 Euro

  •  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 117 m2 65.000 Euro (Fresku)
  •  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 117 m2 65.000 Euro (Fresku)
  •  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 117 m2 65.000 Euro (Fresku)
  •  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 117 m2 65.000 Euro (Fresku)

Tirana, sell apartment 2 + 1 + BLK Floor 3, 117 m² 65.000 Euro (Fresko)

The apartment is located in the area of Fresk near the "Fresk Restorant" The apartment is located on the 3-floor, with 117sqm of living space and is furnished with regular mortgage documentation. Living room • Kitchen • 2 bedrooms • 2 bathrooms • Balcony Other details • Empty • Investing • Quality construction • Regular cube • Natural lighting • Super view To visit us contact us!


Pagesa 65,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 117.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresku
Lexime 1848

Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut ne afersi te " Restorant Freskut ”. Apartamenti eshte I pozicionuar ne katin e 3 banim, me siperfaqe totale 117m2 . Apartamenti ka orientim jug-lindje-perendim dhe eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor . Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi •2 tualete • Ballkon Detaje te tjera • Bosh •I investuar • Ndertim cilesor • Kubature e rregullt • Ndricim natyral • Super pamje Per ta vizituar na kontaktoni!