shitet SUPER 2+1 garden rezidenc turdiu Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 09/12/2019 19:37

85,000 Euro

  • shitet SUPER 2+1 garden rezidenc turdiu
  • shitet SUPER 2+1 garden rezidenc turdiu
  • shitet SUPER 2+1 garden rezidenc turdiu

for sale SUPER 2 + 1 garden residenc turdiu

The apartment has very good square cubicle without columns or a part of one of the city's high quality complexes, with high standards of modern construction with modern systems, the best marketplace schindler lifts, geberian sanitation systems including refrigeration installation.facing in thermal insulating system with capot system and graphed knauf, aluminum double glazed acoustical glass pane.The complex has over 250 m2 of green areas, children's playground dedicated to the complex, outdoor pool organized, service and commercial space.


Pagesa 85,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 121.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania
Lexime 1601

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga komplekseve me cilesore te qytetit eprojektuar me standarte te larta ndertimi i pajirsur me sisteme bashkohore,ashensore schindler me te miret ne treg,sisteme hidrosanitare geberit perfshire instalim ngrohje ftohje.fasade ne izolim termik me sistem kapot dhe grafiato knauf, vetrata alumini dopio xham termiko-akustike.kompleksi ka mbi 250 m2 siperfaqe te gjelberuar,park lojrash per femije i dedikuar per kompleksin,pishine e jashtme e organizuar , ambjente sherbimi dhe tregtare.shitet vetem me cash sepse eshte ne faze ndertimi.