Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 6, 112 m2 60.000 Euro (Fresku) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 03/10/2019 13:54

Tirana, sell apartment 1 + 1 + BLK Floor 6, 112 m² 60.000 Euro (Fresko)

Sell apartment (loft) in the Fresc area on the Treasury Road. The apartment is located on the 6th floor of a new and well-managed new palace. The apartment has an area of 112 m2 and is organized as follows: living room, bedroom kitchen, bathroom with window, veranda (40m2). The apartment is modernly furnished. Its south-east orientation enables the home lighting much of the day. The apartment's location offers ease of access to the area's advantages (tranquility, security, clean air and is a very family area, access to the main streets with an urban line that connects to Tirana center, schools, kindergartens, nurseries, different trading). Extras that the apartment offers: • regular cabins • quality construction • invested with parquet, electric grilles, air conditioner • with lift To visit us contact us!

Cel. : 0692542681
click the picture to enlarge the picture click to enlarge
Click the picture for a bigger picture

Name: 53539890_785754808473117_3838163842936864768_n.jpg
S: 0
Size: 28.8 KB Click the picture for a larger view

Name: 53785437_1849483811818311_4513328677483708416_n.jpg
S: 0
Size: 22.5 KB Click the picture for a larger view

Name: 53608538_332821450673435_2078429245419290624_n.jpg
S: 0
Size: 25.2 KB Click the picture for a larger view

Name: 53336755_611383185973864_60058443255382016_n.jpg
S: 0
Size: 31.4 KB Click the picture for a larger view

Name: 53615509_245745753047544_1741239587872702464_n.jpg
S: 0
Size: 43.1 KBedit edit edit report edit report is allowed a post refresh in 4 hours refresh edit edit edit report edit report is allowed a refresh post in 4 hours refresh


Pagesa 60,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 112.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa fresku
Lexime 892

Shitet apartament (Papafingo) ne zonen e Freskut ne rrugen e Thesarit. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 112 m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi dhome gjumi, tualet me dritare , verande (40m2). Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne. Orientimi i tij jug-lindje i mundeson shtepise ndricim ne pjesen me te madhe te dites. Vendndodhja e apartamentit te ofron lehtesi ne aksesimin e avantazheve sipas zones (qetesine, sigurine , ajrin e paster si dhe eshte zone teper familjare, akses ne rruget kryesore me linje urbani qe te lidh me qendren e tiranes, shkolle, kopshte, cerdhe, njesi te ndryshme tregtare ). Ekstra qe ofron apartamenti: • kubature e rregullt • ndertim cilesor • i investuar me parket, grila elektrike, kondicioner •me ashensor Per ta vizituar na kontaktoni!