Super Apartament 2+1+2 Per Shitje Tek Lulishtja,komuna Parisit Tirane

Sapo doli ne shitje ky super apartament tek Komuna Parisit.Apartamenti ka nje siperfae totale prej 119 m2,dhe eshte i organizuar me dy dhoma gjumi ku njera eshte matrimoniale dhe tjetra dhome femijesh,nje sallon ndenje bashke me sallen e gatimit,nje koridor te bollshem i cili sherben me se miri per shperndarjen e hapesirave,dy tualete ku njeri eshte dite dhe tjetri nate dhe dy ballkone te medha.Apartamenti ka orjentim lindje cka mundeson ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites.Ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi te ri me ashensor dhe eshte goxha i investuar dhe nga brenda.Me mobilim cilesor dhe punime ekstra.Vjen me super cmim per zonen.Mos e humbisni mundesine por na telefononi menjehere.

Njoftime te Ngjashme