Vile, Tegu Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 04/01/2020 10:48

500,000 Euro

  • Vile, Tegu
  • Vile, Tegu
  • Vile, Tegu
  • Vile, Tegu
  • Vile, Tegu

Villas, Tegu

The villa is located in a quiet complex near the TEG
It has a 4-storey structure with an internal surface of 404 m2 and 500 m2 of land.
It has all the orientations and is equipped with regular mortgage documentation.
There is very good organization of the interior.
The villa has: living room, 5 bedrooms, 4 toilets, veranda, yard, wardrobe, garage, furnished.
Other details: invested with parquet, heating and cooling system.

For more information or a property visit contact us at:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Boulevards Bajram Curri, Tirana, Albania. 1019


Pagesa 500,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 5+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 500.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Sauk
Adresa Sauk, Tirana, Albania
Lexime 488

Vila ndodhet ne nje kompleks te qete ne afersi te TEG-ut
Ka strukture 4-kateshe me siperfaqe te brendshme 404 m2 dhe 500 m2 truall.
Disponon te gjitha orientimet dhe eshte e paisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.
Ka organizim shume te mire te ambienteve te brendshme.
Vila disponon: sallon ndenje, 5 dhoma gjumi, 4 tualete, verande, oborr, garderobe, garazh, e mobiluar.
Detaje te tjera: e investuar me parket, sistem ngrohje dhe ftohje.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019