Tek Ish Parku, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 31/05/2020 11:28

63,000 Euro

  • Tek Ish Parku, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar!
  • Tek Ish Parku, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar!
  • Tek Ish Parku, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar!

At the Former Park, Furnished 1 + 1 Apartment For Sale!

In the Former Park, 1 bedroom apartment for sale, very good opportunity for living and investment. The apartment is located on the 4th floor of a quality 6-storey building of 2001 without ashes. The apartment is organized in a spacious living room together with the separate kitchen area, 1 spacious bedroom, and a bathroom with windows. The area in which the apartment is located is one of the most beautiful and quiet neighborhoods of Tirana, with more access to the main streets and the urban line. It is also an area that offers many facilities: such as schools, supermarkets, kindergartens. The apartment has regular mortgage documentation.


Pagesa 63,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 73.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 80299
Tek Ish Parku, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar! xbqTiPf3Dd1APLv3tqKFjLneFQuEF5J75eZ9lzs3COGWuHUJwu1589458942.5042.PNG (Format PNG) |

Tek Ish Parku, shitet apartament 1+1 mundesi shum e mire per banim dhe per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje ndertese 6-kateshe cilesore te viti 2001 pa ashesnor. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje te bollshme sebashku me ambientin e kuzhines me vete, 1 dhome gjumi te bollshem, dhe tualet me dritare. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder lagjet me te bukura dhe te qeta te Tiranes, me shume akses ne rruget kryesore si dhe linjen urbane. Gjithashtu eshte zone qe te ofron shume lehtesira : si shkolla, supermarkete, kopshte. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.