Tirane, shes apartament 2+1 Kati 5, 105 m2 (Ali Demi) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 28/02/2020 01:31

83,000 Euro

  •  Tirane, shes apartament 2+1 Kati 5, 105 m2 (Ali Demi)
  •  Tirane, shes apartament 2+1 Kati 5, 105 m2 (Ali Demi)
  •  Tirane, shes apartament 2+1 Kati 5, 105 m2 (Ali Demi)

Tirana, for sale 2 + 1 floor apartment 5, 105 m² (Ali Demi)

The apartment is located in Ali Demi area, on "Idriz Dollaku" street. Apartment information: • 5th floor • Apartment area: 105 m2 • Orientation: East • Documentation: Mortgage. The apartment is partly furnished and has: • Living Room • Kitchen • 2 Bedrooms • 2 Bathrooms • 2 Balconies • Distribution Hall • New Building • Elevator • Regular Living Room • Investing • Air Conditioning • Accessible and Preferred Area for housing. Contact us to visit!


Pagesa 83,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 105.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania
Lexime 3314

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, te rruga "Idriz Dollaku". Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim • Siperfaqja e apartamentit : 105 m2 • Orientimi : Lindje • Dokumentacioni : Me Hipoteke. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone • Korridor shperndares • Pallat i ri • Ashensor • Kubature e rregullt • I investuar • Kondicionim • Zone e aksesueshme ne qytet dhe e preferuar per banim. Per ta vizituar na kontaktoni!