SHITET APARTAMENT 2+1 TE RRUGA E KAVAJES! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 10:41

90,000 Euro

  • SHITET APARTAMENT 2+1 TE RRUGA E KAVAJES!
  • SHITET APARTAMENT 2+1 TE RRUGA E KAVAJES!
  • SHITET APARTAMENT 2+1 TE RRUGA E KAVAJES!

SOLD APARTMENT 2 + 1 TO WALKING ROOM!

The apartment has a total surface area of 63.84 m2. It is organized in 1 living dining room, 1 bedroom and 1 bathroom. It is located on the 8th floor of a new well-maintained apartment building.The apartment is newly built furnished and is totally paved with parquet.For a visit to the property contact us


Pagesa 90,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 64.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 115

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 63.84 m2.Eshte i organizuar ne 1 sallon ndenje/gatimi te perbashket, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.Ndodhet ne katin e 8 (jo i fundit) te nje pallati ri te mire administruar.Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe eshte i shtruar totalisht me parket.Per nje vizite ne prone na kontaktoni