SHITET APARTAMENT 1+1 NE MYSLYM SHYR! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 10:41

80,000 Euro

  • SHITET APARTAMENT 1+1 NE MYSLYM SHYR!

SOLD APARTMENT 1 + 1 IN MYSLYM SHYR!

The apartment is located in one of the most frequented areas of Tirana in the street Mylym Shyri BKT. The apartment has a total area of 69.34 m2. It is organized in a living dining room, 1 bedroom, 1 bathroom (with window) and 1 balcony.The apartment is located on the 4th floor of a building which is built in 2002 (without elevator) .There is a South West orientation. For a visit to the property contact us.


Pagesa 80,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
Lexime 367

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes ne rrugen Mylym Shyri perballa BKT. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 69.34 m2.Eshte i organizuar ne nje sallon ndenje/gatimi te perbashket,1 dhome gjumi,1 tualet (me dritare ) dhe 1 ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati i cili eshte i ndertuar ne vitin 2002(pa ashensor).Ka nje orjentim jug-perndim.Per nje vizit ne prone na kontaktoni.